Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ennek az oka? TESTVÉR...

Mi lehet ennek az oka? TESTVÉRFÉLTÉKENYSÉG? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy lassan 4éves kisfiam, egy lassan két éves kislány és 5 hét múlva várható a harmadik baba.

A kislány idáig is nagyon anyás volt, de most a tragikus állapotokat súrolja. Pár napja, még az apja is alig teheti tisztába holott rendszeresen ő rendezte az esti menetet, ha otthon vagyok csak ekkor vannak ilyen gondok. De akkor csüngne a nyakamba mászna az ölembe, és szinte pisilni sem tudok elmenni. Érzi vajon h jön a pici??? Van hogy mondom h anya nem emelhet... és ráadásul még most idegbecsípődéses dolgok is bántottak, nem is bírtam felemelni :-/ A bátyus egészségügyi okok miatt két hete itthon van. lehet oszlik a figyelmem, de nagyon odafigyelek. De idáig is sokat volt itthon a nagyobbik, nem miatta gondolnám h vannak ezek a dolgok.

érezné egy 21 hónapos hogy a babára kell hamarosan leginkább figylelni??? vagy mi lehet a helyzet? Tapasztaltatok már ilyet?



2012. márc. 19. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint szeparációs szorongás 2. fázisa. Nálunk is ez van. Most 22 hónapos a fiam és 26 hetes terhes vagyok.
2012. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, érezheti hogy változások kezdődtek és lesznek még a baba miatt. Hiszen még meg sem született, de biztos sokat beszéltek apával hogy mit kell venni még vagy hogy érzitek magatokat te és a pocaklakó, simogatod a hasad, és a kicsit nem tudod emelgetni stb. Én azt tapasztaltam hogy ezek is már számítanak...


2.5 éves kislámy anyukája és 26h km

2012. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!