Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak ha a 2éves...

Mit csináljak ha a 2éves lányom napok óta nem eszik főtt ételt? Semmit az ég világon, még azokat sem amire "azt hittem" a kedvencei! Egyáltalán baj?

Figyelt kérdés
Hiába főzöm amit szeret 1kanállal sem eszik. Nem éhezik,de nem eszik csak hideg kaját,meg a szokásos kakaóját reggel,este. Nincs teletömve édességgel,nem is nagyon szereti!
2012. márc. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most ilyenje van. Szerintem hagyd rá egy darabig. A fiamnál is volt ilyen.

Én azt csináltam, hogy reggelire, vacsorára lehetett hideget enni, ebédre főtt étel volt. Megkérdeztem, kér-e ebédet, ha nem kéri, nem kéri, ez van, majd eszik a következő étkezésnél.

2012. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom már többször eljátszotta azt, utoljára kb egy hónapja, és 2-3 hétig nem volt hajlandó ebédre se főttet enni, csak mézes kenyeret. Aztán egyik reggel közölte hogy krumpli levest szeretne. Délben az is volt, és megette, azóta eszik megint rendesen. Adj neki amit kér, majd megunja. Azért mindig kínáld meg, vagy kérdezd meg hogy mit enne, de ne eröltesd, ha nem kéri mégsem.
2012. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem,csak nem tudom meddig "normális" hogy semmi főtt kaját nem eszik egész nap?! Ha nem gond hagyom.
2012. márc. 19. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Unokahúgom, aki már 29 éves, és anyuka, 4 éves koráig szinte csak sült krumplit, kecsöpöt és virslit evett. Hiába voltak a nagy családi összejövetelek isteni kajákkal, ő maradt a saját étlapjánál :))
2012. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A februári Babapatikában van egy cikk egy doktornővel, aki azt mondta, hogy nem kell az evés dolgot túlspilázni: ha csak két félét eszik meg a gyerek, akkor annyit, majd elmúlik.
2012. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!