Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor babát terveztetek,...

Mikor babát terveztetek, nektek is úgy tűnt, hogy a világon már mindenkinek vagy gyereke van vagy éppen terhes, csak még ti nem?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem orvosi szaklap, nem is kérdezek semmi olyat, ami szakértelmet igényel, egyszerűen arra vagyok kíváncsi, ez normális érzés-e, vagy csak nálam van ilyen?
2012. jan. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is volt olyan érzésem. Mindenhol csak kismamákba botlottam. Bár akkor sem volt könnyű mikor a másodikkal elvetéltem,utána szintén rámtört ez az érzés.
2012. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyi babakocsit még soha életemben nem láttam. Az ember ilyenkor arra kókuszál, de akkor jött egyből, amikor nem akartam, még egy kis időt szerettem volna, de útban van, és örülök neki.

Szóval, ha 5 hónapig akarod, akkor nem jön, ha Te kérsz egy kis időt, vagy nem figyelsz oda, vagy úgy fogod fel, hogy nem érdekel, és tényleg nem is foglalkozol vele, akkor jön.

2012. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Atroposz ***** válasza:
Én imádtam nézni a kismamákat és a babákat és azt gondoltam ,hogy nekem is ilyen nagy hasam lesz és hamarosan babás leszek.
2012. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a vicces, hogy a 35 eves ferfiismerosom, aki mar nagyon szeretne csaladot (de egyedul van), pont ugyanazzal a szemmel nezi a kismamakat meg a gyerekeket mint en neztem a babaprojectre keszulodve :) (szegenyt ugrattam is vele, de nem hagyta magat, mondta, hogy igen, szeretne, és? :))
2012. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ugyanez, de hasonló érzés: mikor a fiammal terhes voltam, nem tudtam elképzelni, hogy ha én már pl. 30 hetes vagyok, hogy lehet valaki, csak 5 hetes stb. Vagy mikor a fiam már két éves, milyen érzés lehet, hogy valakinek még csak 1 éves a gyerkőce... Most, hogy újra babát várok, augusztusra, és már 10 hetes vagyok, fura olyan kérdéseket olvasni, hogy valaki 5 hetes, mikor 5 héttel ezelőtt még én is az voltam... Szóval olyan fura érzés, mintha nem születhetne máskor gyerkőc, csak augusztusban, mert nekem akkor fog, de ugyanakkor meg minden ismerősömnek a babája már megszületett október-január, így az én babám lesz egyedüli augusztusi?? Nem ennyire lesarkítva, de olyan furi érzés mindig ez.

Olyan is, pl., hogy én 81-ben születtem, és fura, hogy születtek emberek 85-ben, 87-ben stb években....

Hát nem tudom normálisan leírni, de vicces.

2012. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt ilyen érzésem. Sokára jött a baba és addig szinte mindenhol babakocsit tologató anyukákat, kismamákat és játszótereket láttam, pedig elötte fel sem tünt. :)

És amit az utolsó írt, azt is éreztem már. Tök furin működünk. :D

2012. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, árgus szemekkel kiszúrtam minden kismamát és az összes kisgyerek aranyos volt, akkor is ha toporzékolt, hisztizett, netalán épp akkor csinálta össze magát vagy hányta le a mamát.

Ma ez már másképp van :)

34 h km

2012. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lányok, most egy kicsit megmosolyogtam magunkat :D Igen, nagyon érdekes a női lélek, de fantasztikus még ez a várakozás is, még akkor is, ha néha nehéz türelmesnek lenni. Most új szemszögből próbálom nézni a dolgot, csak optimistán, úgy talán minden könnyebben megy majd. Köszi a válaszokat, jó tudni, hogy más is vagy ilyen szituban.
2012. jan. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!