Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MagneB6-ot mindenkinek ajánlat...

MagneB6-ot mindenkinek ajánlatos szedni-e, vagy csak azoknak akik rosszulléttől szenvednek?

Figyelt kérdés
Terhesvitamint szedek, de egyáltalán nem vagyok rosszul, mondhatom, hogy az elmúlt 12 hét teljesen probléma mentes volt! Ajánlatos nekem is szednem? Mivel lesz jobb, ha szedem én is, és akkor mégis mennyit?!
2011. dec. 23. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Magzatmegtartó és izomlazító hatása van, így érdemes szedni. Dokim mindig azt mondta, hogy a magnéziumot egy kismamánál nem igazán lehet túladagolni, mert annyira fontos a szervezetnek.

Én nem voltam rosszul, de azért szedtem.

Később volt néha vádligörcsöm, és a pocakom is keményedett (második trimeszter körül és után), így ezek enyhítéseben is jó volt, hogy szedtem. (Én Magnesii Citricit szedtem, ezt írta fel a doki, mert magasabb a magnézium tartalma, de alapvetően a Magne B6 is jó).

Szóval nem ártasz, sőt jót is tesz, ha szeded.

Eleinte mikor nem volt semmi panaszom, napi 1 darabot vettem be, később 3x1-et.

2011. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 23. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek.
2011. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak hogy nekem nem mondta senki, van itthon, néha eszem is belőle, de sem az orvosom, sem a védőnő nem igazán erőltette a dolgokat!
2011. dec. 23. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs panaszom, (nem keményedek, nagyon jól alszom, nincsenek kirohanásaim, nem görcsölök, kezem-lábam nem zsibbad, nem görcsöl, stb.) így nem szedem. Szerintem egyáltalán nem mindenkinek ajánlatos szedni, főleg ha nincs semmi panaszod!

Nem csak vitamin, nézd meg mennyi adalékanyagot tartalmaz, mint a terhesvitamin is.


31 hkm

2011. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!