Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól van nálatok húsvéti...

Mikortól van nálatok húsvéti dekoráció a házban/lakásban?

Figyelt kérdés
Mennyi idővel húsvét előtt? Vagy csak aznap tesztek ki? Pl ágat színes tojásokkal...
2012. márc. 12. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már raktam ki barka ágakat egy kis vázába, mellé 3 szál színes tulipánt. Nagyon feldobja a hangulatot! A hobbi boltban vettem hungarocell tojásokat, a hét végén már el is kezdtük festegetni őket a 3 és fél éves kisfiammal. Nagyon élvezi, szépek is lettek és nem utolsó sorban jó foglalatosság ilyen esős időben. Lehet kicsit korai de én ilyen vagyok. Karácsonyra is már november elejétől készülődök. :-) A családom ezt szokta meg tőlem.
2012. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barka, tulipán már van kint. De még kint van a múltkori farsangi dekoráció is (volt nálunk zsúr). Ezt leszedem a napokban, és jöhetnek a tojások. A kislányom már alig várja. Múltkor már kiszínezett egy csomó papírból kivágott tojást.

Nálunk mindig sokáig kint van 1-1 dekoráció. Pl a télapó kint volt nov végétől jan végéig.

2012. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én is ezen filóztam. Én szeretném betartani "hagyományos időkereteket", de nem teljesen vagyok velük tisztában (pl. attól falra tudok mászni, mikor már december közepén felállítják a karácsonyfát). De karácsony előtt ott az advent, ami segítség ebből a szempontból. A leszedés nálunk vízkeresztkor van, onnan kezdődik a farsang, ami a nagyböjtig tart. Ez mind oké, de a húsvéttal én is gondban vagyok... Azt hiszem, virágvasárnaptól kellene a húsvétit felrakni, de nem vagyok benne teljesen biztos.Pont a bizonytalanságom miatt végülis én is kiraktam már a barkát néhány papír-tojással :)
2012. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok, hogy nem tudom a húsvétot. a farsangi lekerült az ablakból most lepkéket raktam ki.

de én azon gondolkodtam, hogy jövőhét hétvégén kidíszítem már a lakást. az húsvét előtt 2 hét. szerintem az ideális!

2012. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!