Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen (lesz) babaszoba?...

Milyen (lesz) babaszoba? Hogyan alakítottátok ki? Hogy tervezitek? Milyen színű? Milyen bútorokkal? Dekoráció?

Figyelt kérdés
Esetleg van képetek azt is szívesen megnézném.
2010. jan. 5. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifestettünk, két falat sárgára, kettőt zöldre. A bútor égerfa, a szőnyeg szintén zöld-sárga. A függöny nyers színű, nem mintás. Már két hónappal a szülés előtt kész voltunk vele.
2010. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kisbabával költöztünk, a mai napig "lomtár" a babaszoba, pedig már fél éve itt lakunk :(

Piros-barack a fal, barack virágmintás a függöny. parketta van, de piros-barack szőnyege lesz, és fehér-mahagóni a szekrénysora. a kiságya és a járókája (mi szobánkban és ebédlőben) szintén mahagóni színű.

Még dekorgumi lepkéket kellene gyártanom a szobába, de hogy mikor...

2010. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem, hogy Apa vett hungarocell táblákat építési szakboltban, állatfigurákat vágott ki lombfűrésszel, én meg kifestettem színesre. Jópár fent van a falon, de egy csomó nem lett kész, és még mindig itt állnak festésre várva. A festék nem volt olcsó, de a hungarocell szemét áron van, kb. 1000 forintból annyit kaptunk, hogy még két gyerekszobára elég lenne. Így is komplett állatkert van.
2010. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, mert amúgy horror áron lehet kapni a dekorokat. Voltak állatfigurás sablonjaitok, amiket körülrajzoltatok?
2010. jan. 8. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Letöltöttünk clipartokat, azokat rajzoltuk át a táblákra. Úgy csináltuk, hogy 2 A4-es lapra férjen ki mondjuk egy cica, és akkor az már elég nagy lett.
2010. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!