Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, adtatok már el...

Anyukák, adtatok már el valamit a babaszoba.hu oldalon?

Figyelt kérdés

Erre avfórumra gondolok: [link]


Egy használt, de jó állapotban lévő babaruhát mennyiért szokás meghirdetni /eredeti ár hányas részéért/? És újat, amit még sose használtunk, de kinőttünk?


2011. nov. 19. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a fórumot nem ismerem.Én a tesz veszen,vagy a facebokon árulok,még a facebok jobb sokkal szerintem,van ott is adok veszek oldal.Sajna a babaruhák nem sokat érnek tapasztalatom szerint.Ha márkás és száp akkor is fél árért veszik meg,ha megveszik,ha kis rugi akkor még 250ft-se nagyon adnak érte.Én is most akarom már 200-ért adogatni,mert 250-ért nem kell.Az a baj,hogy a turiban rengeteg ruha van,fillérekért.
2011. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én adtam el már dolgokat a babaszoba.hu-n, de ruhát pont nem. Ruhát nem is szoktam árulni, meg venni se ilyen oldalakon, úgyhogy erről nem tudok mit mondani.

Egyébként én sokkal jobban szeretem az ilyen babaszoba.hu vagy expressz.hu oldalakat, ahol lehet rendesen kommunikálni az eladóval, meg lehet esetleg nézni a terméket (ha közeledben van).

2011. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor adtam, vettem már. Vannak visszatérő vásárlóim, ahogy én is csupán pár embertől vásárolok, akik tudom, hogy tiszta-szép terméket adnak jó áron.


Mennyiért? Jó kérdés. Van aki ugyanazt a felsőt 350,-ért adja más pedig 950,-ért. Meg kell nézni több topicot, keresőt használni stb.


Ott is van most már értékelősdi, és fekete lista is, azt is érdemes nézegetni sűrűn :)I

2011. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak a válaszokat! :)
2011. nov. 20. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyakran adok -veszek ott mindent.Az viszont tényleg igaz,hogy nem ellenőrzött eladók vannak így vigyázni kell a csalókkal.

2011. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!