Dekorgumis dekoráció?

Figyelt kérdés
érdekelne, hogy aki saját maga készítette a falimintákat dekorgumiból, az hogy készítette? Pl.: a kinyomtatott egy figurát majd körbevágta, majd ugyanezt a dekorgumival, de a szemeket, szájakat hogyan, azok is ki lettek vágva és utána más színű dekorgumiból visszaragasztva vagy ráragasztani az alapra, vagy az egész belső rész meg lett csak fekete filccel rajzolva?
2010. szept. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont úgy. Rajzoltam papírra, amilyen szín uralkodott a terven, az lett az alap. körbevágtam a tervet, az lett a sablon. Körberajz, kivág. Utána lemetszettem a szemeket pl. a sablonról, majd azt vágtam ki. Így a terv szecska lett. CD-írófilccel + lakkfilccel rajzoltam rá, amit kellett, mert a sima lefolyt a pici nyálas kis kezétől. Lehet, h. alkeszfilccel is jó.

Jó kreatívkodást!

2010. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szemekhez egy ötlet: Én mozgó szemeket szoktam venni hobby boltban. A dekorgumin főleg nagyon jól mutat.
2010. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én általában mindennek fekete hátteret csinálok mert az szép kontúrt ad neki. Van van a minta, leteszem a dekorgumira, körberajzolom, utána a mintát szét vágom darabjaira: (keze, lába, feje, ahol vonal van) és azokat a megfelelő színű dekorgumira teszem azon körberajzolom, kivágom és a fekete alapra ragasztom. A szemeket is így szoktam vagy ha olyan a minta akkor használok felragaszthatós szemet amit az első írt. [link] De pl: ez micimackónál nem mutat jól.

De meg lehet csinálni filccel is: [link]

2010. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!