Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvigyem az ügyeletre?

Elvigyem az ügyeletre?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam.2 napja elkezdett köhögni,adtam neki útifű szirupot.Tegnap éjjel már annyira köhögött,hogy már nem bírt aludni.Este lázas volt,most már nem.Nincs kimondott gyerek ügyelet.
2012. márc. 3. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába nincs én elvinném az ügyeletre!

Majd hétfön meg elviszed a gyerekdokihoz!

Azért az ügyeleten is tudnak valamit!Szerintem vidd nemhogy nagyobb baj lessz!

Jobbulást nektek!

2012. márc. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönjük.Éjjel annyira köhögött,hogy már sírt.
2012. márc. 3. 07:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen vidd el szerintem.Veszteni nem vesztesz semmit, és ha még segíteni is tudnak akkor az nagyon pozitív!
2012. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is köhögtünk, most kiderült arcüreg gyulladásunk van. Az alvást úgy tudod könnyíteni, ha só párát csinálsz a szobában és a feje alá raksz párnát, hogy ne follyon a váladék a torkára.Vidd el orvoshoz.
2012. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már hogy érted ezt,hogy nincs gyerekügyelet?Jésszus....ez a magyar egészségügy.Mindenféleképpen vidd el,mert nem lehet tudni milyen betegség van kialakulóban.Ha kell, akkor felnött ügyeletre,ha nem fogadják,verd ki a balhét.
2012. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elvittem,fogadtak természetesen.kapott köptetőt,meg antibiotikumot.de mellette én is fuldokoltam,annyira köhögtem.doki bácsi megállapította,hogy anyuka is eléggé köhög.de nem vizsgált volna meg.
2012. márc. 3. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pár hete hasonló cipőben jártunk. Nálunk sincs gyerek ügyelet, a felnőtt doki fogadott. Mi is köptetőt kaptunk, meg a tanácsot, hogy másnap feltétlenül vigyem el gyerekorvoshoz. Beadtam a köptetőt, a pici este már hányt az erős köhögéstől. Másnap a gyerekdoki azt mondta, hogy semmiképp nem szabad ilyen erős köhögésnél még köptetővel is fokozni az ingert. Köhögéscsillapítót szedtünk több, mint egy hétig (meg persze antibiotikumot is kapott), és csak ezután adhattam neki pár napig köptetőt, Kislányom gyönyörűen meggyógyult. Mielőbbi jobbulást Mindkettőtöknek!
2012. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!