Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már lecseréltétek a gyerekeite...

Már lecseréltétek a gyerekeiteknek a téli sapit, kabátot tavaszira?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez nem UFÓság.

Hétfőn még 2-3 fok volt, és irtó erős szél. Ha nincs overallnadrág, akkor meg van az esélye annak, hogy a lányom egész dereka kilóg, és ezt nem akartam. Az udvar félig napos, félig árnyékban van.

Viszont hét közben meg valahogy nem tudtam benti ruhacserével foglalkozni. Továbbá cipőt vennünk is kell, mert a meglévő félcipőit úgy néz ki kinőtte. Ezért még a téli csizmában volt ma. Ez van.

első

2012. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk mondjuk hétfőn sem volt rossz idő csak fújt a szél :) De ha megfigyelitek amikor jön a tavasz az ember valahogy nehezebben vált. Ősszel még 12-14 fokban tavaszi kabiban, pulcsi+harisnya nélkül szaladgálnak a gyerekek, de tavasszal van, hogy téli kabátot és csizmát ad rájuk az ember. Az sem ufó akinek hótaposóban jár a gyereke, de az sem akinek sportcipőben :)
2012. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jaj ne lovagoljatok már ennyire az ufóságon.... :)

Rendben, igaz, hogy esetleg ha kinőtte a sportcipőt, akkor jelenleg nincs más, erre nem gondoltam valóban.

2012. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az én lányom is hótaposóban volt még a héten, én ebbe nem látok semmi rosszat, csupa sár, pocsolya van mindenhol.

Majd szépen lassan mindenki átvált, nincsen ezzel semmi gond.

2012. márc. 2. 14:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Hótaposó csak akkor volt a gyerekeim lábán, amikor leesett a hó és sétálni mentünk és szánkózni.

Amúgy is egészségtelen a hótaposó, mert egyáltalán nem tartja a lábat, tehát nem állandó viseletre lett kitalálva.

Télre mindegyiknek van szuper vízálló, belül teljesen bundás Superfit csizmájuk. Ilyenkor természetesen már vékonyabb, tehát nem bélelt tavaszi sapkában járnak és előkerültek a sportcipők és a tavaszi kabátok, alá kapucnis felső megy még.

2012. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!