Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már lecseréltétek a gyerekeite...

Már lecseréltétek a gyerekeiteknek a téli sapit, kabátot tavaszira?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát épp most döntöttem úgy, hogy jövő héten már nem lehet overallban a lányom az ovi udvaron, mert főtt csirke lesz belőle... :o)

Sapka lehet hogy még marad, mert a szél feltámad, de a többivel kezdeni kell valamit sürgősen.


Én mindig azon mosolygok, hogy ősszel ilyen időben még messze nem használtunk ilyen meleg ruhákat...

2012. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A heten mar le. Tegnap délután mar csak mellényt adtam rá, olyan jó idő volt. De ma délelőtt kellett az átmeneti kabát. Két kötött sapka van, az egyikben van egy vékony pamut betét. Ma azt adtam rá, de tegnap a vékony kis kötöttet. Vagy inkább horgolt.
2012. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, tavaszi vékonyabb sapi volt ma rajta, és a kabát is tavaszi. Harisnyát még adtam rá, de dél körül már szerintem nagyon melege volt vele.

1,5 éves

2012. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, de a kardigánt már nem adtam a kabát alá, ill. az alsó anorák helyett a harisnya fölött már csak vastagabb nadrág van.
2012. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen. Nem a vastagon bélelt kabát, csak vékoyabban bélelt volt már rajta, vékonyabb sapka és nem overál nadrág hanem csak bélelt nadrág vastag zoknival - nem harisnyával. Ja és nem bélelt cipő, hanem a tavaszi/őszi.

Ősszel ilyen időben is hasonlóan volt öltözve - habár akkor csak mellény volt rajta ilyen melegben felül...

2012. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, oviba már ne adjatok a gyerekre overállt!!!!!!!!!!

Ilyen napsütéses időben teljesen le fog izzadni a futkározás közben.

2012. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4. vagyok, nálunk is 12 fok van, de nagyon fúj a szél, a kisfiam feje nagyon érzékeny, nem mertem még lejjebb vetkőztetni.
2012. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!

A téli kabátot már én is lecseréltem, a sapiban nem voltam biztos, de hétfőtől már akkor én is a vékonyabbat adom rá.

De jó végre, hogy jön a tavasz :-)

2012. márc. 2. 13:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, mind a kettőnél (4.5 illetve 1.5 évesek) 12-15 fok van így overall és téli cucc kilőve. Esetleg a jövő héten előveszem (oviból még nem hoztam haza csak vittem be lazább szerkót), mert akkor megint 2-3 fokokat mondanak :(

De ebben az időben bélelt gatya, pulcsi+tavaszi kabát/cipő és sapka :)

2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is könnyebb kabátot adtam már rá és sportcipőt. Harisnya, sapka van rajta természetesen. Overállt már ilyenkor nem adnék, besül. Egyébként tök érdekes, mert ma reggel álmélkodva néztem, hogy a 3 másik gyerekből, akik épp vetkőztek az oviban, kettőn még hótaposó volt.... Néztem az enyémre, hogy én lennék ilyen ufó, hogy edzőcipőt adtam rá? Szerintem a hótaposó túlzás.
2012. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!