Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok-e a gyerekeiteknek...

Hajnal-Tunde kérdése:

Adtok-e a gyerekeiteknek friss gyumolcs leveket? Milyen gyumolcsbol?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, és amilyen gyümölcsöt éppen találok
2012. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, általában narancs és almalevet.

VAgy itthon facsarom ki, vagy vannak az 5 literes kiszerelésű dobozos, kis csappal ellátott 100 % gyümölcslevek. Inkább itthon csavarok neki frissen.

de csinálatm már neki, alma, répa, cékla levet a gyümölcscentrifugán is. Mindengyiket szereti

2012. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, igyekszem főleg ilyeneket adni a bolti helyett, minden reggel egy pohár friss gyümölcslével indít mindenki. Kb. minden gyümölcsből szoktam, mikor mi van otthon, minek van szezonja...narancs, banán, kiwi, mangó, eper, málna...mindenféle variációban, nagyon szeretjük.
2012. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Frisset csak narancsot, mert azt tudom itthon kifacsarni. A többit inkább turmix formájában, pl. banán-turmix, vagy nyáron málna, eper, ilyesmik.
2012. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig, és a szempont nálam is a szezon! Alma, narancs, kiwi, répa, cékla megy most. Tavasszal jönnek majd be az eper, málna, barack stb... Ősszel szőlő, körte.
2012. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok vagyis barack nyáron és kimaradt a szilva ami szintén nagy kedvenc.
2012. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A narancsot, mandarint csak kicsarvarva fogyasztja, de szerencsére van facsarógépünk, így nem meg sok kárba. Ezen kívül alapállapotában megeszi az almát, körtét, banánt, és ezzel ki is merült a gyümölcsfogyasztása. Úgyhogy én inkább csavarok, ha így legalább vitaminhoz jut.
2012. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!