Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ötlet délelőttönként...

Jó ötlet délelőttönként családi napközibe vinni 16 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem, hogy kevés vagyok neki... Mintha unatkozna kicsit, nehéz lefoglalni, sokszor leginkább a Baby TV köti le. Sajnos nincs kertünk, ahol szaladgálhatna.


Arra gondoltam fejlesztően hatna rá, ha gyerekek között lenne, nagyon szeret nagyobbacska gyerekek társaságában lenni, illetve az ilyen helyeken udvar/játszótér is van.


Vagy még korai? Egyébként eléggé anyás...


2012. márc. 2. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a napközi sok rögtön, pláne csak ezért. A játszótér a legjobb és legolcsóbb - társaság, mozgás, friss levegő. (Keressetek ahol laktok olyat, ahol ez utóbbi leginkább érvényes - pl. parkok közelében.) Néhány bölcsiben lehet olyat, hogy csak 1-2 órára adod be és vele is maradhatsz akár, érdemes talán ilyet is keresni. De mehettek heti egy alkalomra valami különleges programra: zenés vagy tornás baba-mama foglalkozásra, állatkertbe...
2012. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!