Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a férjemmel UFOk lennénk?...

Mi a férjemmel UFOk lennénk? Vagy mi ez a lenézés részetekről?

Figyelt kérdés

Nem ütjük meg a gyerekünket. egyrészt ezt már rég megbeszéltük, másrészt nem is ez a reakciónk ha elszakad a cérna! nem is értem, hogy olyanért mert mondjuk ledob egy kanalat vagy szétszór valamit miért kéne fizikai fájdalmat okozni neki??? ráadásul mikor egy 1-2 évest ütnek a szülők, grrrr! szegény még össze se tudja kapcsolni, de anyuka nagy büszkén ecseteli itt.


én meg le vagyok pontozva ha le merem írni, hogy még nem kapott. meg utána a megjegyzések, hogy "álszentek az anyukák" minden anya veri a gyerekét csak nem vallja be", kedvenc: "majd mikor a bablevest viszem neki a börtönbe, megbánom" (????) stb.

most ez komoly, mi lennénk az egyetlenek aki nem ütik meg a gyerekünket? vagy ez elítélendő manapság?


2012. febr. 20. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ismeretlen repülőtárgyak vagytok.
2012. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

engem meg azért pontoznak le, mert leírom, hogy igenis kap a fiam, ha olyat csinál...na de persze nem olyanokért amit írsz, az tényleg nem normális ha valaki azért megveri a gyerekét, mert ledob egy kanalat.


Te így nevelsz, mások máshogy ebben soha nem lesz közös nevező,így mindig lesz lepontozás:))

2012. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Én sem ütöm meg a 2 éves kisfiam és nem is fogom(férjem sem).Engem ütöttek kiskoromban(persze csak finoman:))és tudom milyen rossz gyűlöltem anyámat,nem szeretném ha a kisfiam így nőne fel,viszont ha olyan dolgot tesz amit nem szabad-mert tudja hogy nem szabad csak most feszegeti a határokat-akkor megpaskolom a kezét de az kb olyan mint egy szúnyogcsípés,inkább jelzésértéke van.

Szóval NEM,nem vagy Ufo,mert sokan nem ütik a gyereküket.

2012. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért pontoznak le,mert legbelül igazából mindenki tudja,hogy semmi jóra nem vezet és nem használ a gyereknek,ha ütik, ez csak a szülő feszültség levezetése (vagy bosszúállás a kicsin). Még az is tudja,hogy nem kellene ezt tennie,akinél mindennapos dolog a bántalmazás. Ha valaki megpróbál rávilágítani, vagy elmondja,hogy neki sikerül megállnia,hogy üssön,akkor meg ingerültek lesznek, felkapják a vizet és lehordanak mindennek. Mit vársz egy olyan embertől,aki a saját babájával sem tud türelmes lenni,majd itt szépen fog beszélni hozzád? :)
2012. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
teljesen egyetértek a 4essel...és engem is vmelyik nap pontoztak le mert leírtam hogy 2 évesemet nem ütöttem meg és remélem nem is fogom..pedig ő se egy eszik-alszik-mosolyog típus.
2012. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

na akkor ennél a kérdésnél csak én leszek lepontozva...de nagyon...nem kellett volna írnom...:)

(2.)

2012. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok azok, mi se bántanánk.Mindenki úgy neveli, ahogy jónak látja. De nem hinném, hogy azok automatikusan börtönbe kerülnek, akiket nem vernek, pont fordítva, általában agresszív emberek vannak bent, akik azt a mintát látták otthon. 3 év alatti gyereknek meg még a kezére se csapnék, mi értelme?
2012. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Bennem meg bennem van a lendület néha. Talán gyerekkorból hozom, talán depresszió, nem tudom. Szörnyű!!! Kínlódok vele sokat. Néhány taslit ezért kapott már szegény, de irtó lelkifurdalásom van miatta, és nagyon küzdök ez ellen. Nagyon sokat változtam már pozitív irányban, de még mindig van mit javulnom. Persze nem verem a szó szoros értelmében, de ritkán odacsapok, amikor már nem bírok vele sehogysem. DE ezt sem szeretném, én nem. Ha más ezt teszi, az ő dolga. De én nem szeretném bántani a gyerekemet.
2012. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
megütni ez nagyon tág fogalom van olyan gyerekem aki azt mondja inkább verjél meg de ne szidjál és ne haragudj! ütés az lehet jelképes, de lehet halálos , büntetés PL.szoba fogság ez jobb ,mint egy pici ütés a popsiára? mert maradjunk a tényeknél ha büntetsz akkor mivel jobb a lelki terror mint a testi fenyítés?
2012. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kedves kérdező, mióta jársz ide, de én már egy ideje megtanultam, hogy vannak témák, amikbe ha belefolysz, tök mindegy, mit mondasz, le leszel pontozva. Ezen kár felháborodni, az egyetlen megoldás, hogy kitapasztalod, mik azok a kínos kérdések, és nem reagálsz rá, vagy reagálsz, de lesz@rod a válaszra kapott százalékod.
2012. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!