Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hát nem tudom miért van...

Hát nem tudom miért van bennem kétely?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves bárányhimlős csütörtökön vettünk észre először pöttyöt rajta!nem volt láz!Egésznap jó kedvű!Egészem máig ki se mentünk ma is orvoshoz!Beléptünk és mondja az orvos ez a gyerek nem is beteg!?tényleg jó kedvű volt ugy futott be hozzá!Meg nézte a pöttyöket én meg kérdezem tőle milyen lefolyású ez és meddig tarthat 1-2 hét?azt mondja itt a vége!2-3 db-ot lát ami még holyagos de az összes heges már!kb20 db van rajta!tehát nem is jött ki sok!azt mondja csütörtökön jöjjek be az igazolásért mehet bölcsibe!Tudni kell hogy nem egy felelőtlen doki,inkább preciz!Azt mondja hogy mivel "erős" gyerek meg decemberbe kapott antibiotikumot +immunerősitőt is szedett ezért ilyen gyors!Még hozzá rakta(rég ota ismerjük)MÁZLISTÁK vagyunk!De milyen egy anya kérdeztem magamtól tényleg csak ennyi lenne?!

2012. febr. 20. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi volt az egész. Nyugi, gyerekek könnyen átvészelik, örülj neki!
2012. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így zajlott a bárányhimlő 2 éves korában. Viszont felhívta rá a figyelmemet a gyerekorvos, hogy még újra előjöhet, mivel ilyen enyhén jött ki a gyereken.
2012. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én sem tudom kinek higgyek. Nekünk is azt mondta a doki, hogy mázlisták vagyunk, pont az ellenkezőjére, mert egy talpalatnyi szabad hely nem volt rajta. A szemzugán, a kuki hegyén és a herék alatt is volt pötty. kb úgy 200 összesen. Ettől független ő is végig jókedvű volt, nem is igen vakarózott, fel se vette az egészet, annak ellenére hogy 2 napig lázas is volt. A doki szerint örüljek ,hogy ilyen jól kijött, mert biztos, hogy mégegyszer nem lesz vele gond.
2012. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!