Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ennyi kétely, meg "de" van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi kétely, meg "de" van bennem, érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de valahogy nem az igazi. Én legalábbis ezt érzem. Tulajdonképpen ő csípett fel engem, én meg nemsokkal előtte szakítottam az előző barátnőmmel, szóval könnyű "préda" voltam. Nem érzem a "tüzet" kettőnk között valahogy. Lehet nyálas vagyok pasi létemre, de nekem ez fontos.

(tegyük hozzá, hogy nem bomba csajról van szó, sőt, nem mondom hogy csúnya, de olyan közép alsó kategória)

Sokszor mikor megyek hogy találkozok vele az fogalmazódik meg bennem "úristen mit csinálok?", "hova lettek az igényeim?", "mit is akarok tulajdonképpen tőle?"

Ő ezekről nem tud, és nem is éreztetem vele, bár lehet azt kéne.

De szakítani meg nem szeretnék vele, mert folyton azt állítja, mióta belekerültem az életébe, azóta rózsaszín ködöt lát, és minden összejön neki amit akar.

Jól elvagyok vele, beszélgetünk minden, nagyon jól kiismertem már, de valami hiányzik....

Viszont ha most szakítok vele, akkor teljesen összetöröm lelkileg, és tudom, hogy szenvedni fog.

19/F


2011. febr. 2. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Később sem lesz könnyebb szakítani vele.

Velem kb hasonlót művel egy srác, csak ő az elején oda meg vissza volt értem, csak ez elég hamar elmúlt. Kb 1 évig volt velem úgy, hogy a szemembe hazudta nap, mint nap, hogy szeret. Ezek után képzelheted milyen szar érzés volt, hogy egy évet vesztegettem valakire, akiben annyi gerinc nem volt, hogy elém álljon, ahelyett, hogy kerestem volna olyan valakit magam mellé, aki tényleg nekem való.

Úgyhogy én azt javaslom, hogy minél hamarabb tisztázd le magadban a dolgokat és zárd le vele a kapcsolatot, ha nem szereted.

2011. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Így meg becsapod,szerelmet hazudsz neki.Ez a lelkifájdalom nagyobb szenvedés lesz neki mint az őszinteség.Előbb-utóbb el kell mondanod,de inkább előbb.
2011. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem allj oda ele es beszelgessetek es egyszercsak mikor a kapcsolatotok kerul szoba mondd meg neki,hogy te mar nem erzed a varazst(nekem is ezt mondta a pasim,csak megbantamert most itt konyorog terdenallva az ajtoban,hogy fogadjam vissza,meg szeretem,de hat nem akarom,mar eljatszotta az eselyet,nah de eleg az en nyavajambol) mondd meg neki,hogy mar nem erzed azt amit regen.Kulonbozoek vagytok,masak a vagyaitok.De ne telefonba szakits mert az eleg ciki.Sok szerencset.
2011. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
arra nincs reális esély, hogy beleszeressek, vagy elfogadjam legalább valamilyen szinten?
2011. febr. 2. 14:37
 5/9 anonim válasza:
Miota jartok?
2011. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
másfél hónapja
2011. febr. 2. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányt,szavaiddal élve "közép alsó kategória"szinten nevezed meg,mintha te jó magasról ereszkednél le hozzá,hogy szánalomból szeresd egyszer, talán.
2011. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek nem az én szavaim, hanem haveroké. Mindig besoroljuk a nőket...kinek miylen, miylen felszereltséggel...:D
2011. febr. 2. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne higgye, hogy halálosan beleszerettél.
2011. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!