Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatnom a fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom a fiúval a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 2 hétig jártam, 1 hete nem vagyunk együtt. Nagyon szeretem még mindig, csak egy gond van vele: nagyon szegény.

Vagyis nem a házukkal van a gond vagy ilyesmi, hanem az zavar, hogy csak 1 pulcsija van, 1 gatyája és mindig nagyon büdös... vagyis izzadság szagú. Jóóó én is izzadok, de én befújom magam, meg dezodort használok... de ő nem!

Szerintetek mi legyen?


2008. okt. 27. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát izzadás ellen nemcsak befújjuk magunkat, hanem mondjuk fürdünk is. A szegénység alapvetően nem gáz, vagy jellemhiba, az sem hogy egy pulcsija van, ha az rendesen tisztán van tartva. Ha nincs, meg nem fürdik, az igénytelenség. El tudom képzelni azt, hogy annyira szegény, hogy nincs vezetékes víz, vagy nem bírták a vízdíjat kifizetni, de akkor meg lehet hordani kútról a vizet, megmelegíteni lavórban, és úgy lefürödni.

Ez viszont már gáz, úgyhogy ha hanyagságról van szó, akkor rögtön dobbantanák, végül is nem vagy egészségügy miniszter, hogy fürdésre szoktass valakit.

2008. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez kényes téma...picit én is igénytelennek érzem a dolgot!! Mert mikor vki szerelmes még jobban ad magára..még jobban szeretne tetszeni ilyesmik!! Hát a te dolgod h dobod e...én a helyedben a meglepném vmivel ha nagyon szereted segíts neki ezt megoldani!! De én nem hinném h el tudnám ezt viselni...h nem ad a barátom magára!!
2008. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem passzol össze a kémiátok :p Van ilyen.
2008. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ok, köszi a válaszokat!!

de mielőtt félreértenétek: nem huszonéve svok, hanem tizen... szal még nem mi tartjuk el magunkat hanem a szüleink

2008. okt. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!