Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, mindig jól éreztük magunkat, jókat nevettünk meg beszélgettünk, de semmi más nem történt. Én nekem sem volt még barátnőm (ezért félek közeledni) ő neki sem volt még barátja (ezért ő sem mer közeledni).

Apróbb jeleket már tettem, de lehet hogy nem fogta. Viszont nem biztatott engem sohasem.

És ez a kapcsolat már 3 hónapja megy.


Felesleges azt írnotok hogy mondjam el az érzéseimet, mert nem fogom! Csak akkor ha ő is közeledik felém valahogy.


Szerintetek ezt érdemes folytatnom, vagy nem mert már elkönyvelt barátnak?



Én 20, ő 19 éves.


2010. aug. 29. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Patthelyzet. Ő nem fog közeledni, neked kell megtenned az első lépést. Hajrá!
2010. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem mondod meg es nem mutatod ki az erzeseid, akkor nem erdemes. az is lehet h hiaba celozgatsz, ha meg nem volt baratja, lehet h nem erti
2010. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2ik vagyok, es ha te vagy az elso, nyugodtan tedd a lepeseket, mert nincs amihez hasonlitson, nem fogja tudni h ez igy jo, vagy nem
2010. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor ne mond meg, hanem fejezd ki. nem nem azt mondom, hogy csókold meg, hanem néha érintsd meg a kezét, aztán ifő után fogd is meg. meg séta közben is fogd meg a kezét és úgy sétáljatok tovább.

vagy néha karold át, vagy öleld meg. vagy simogasd meg az arcát vagy a haját. vagy a hátát.

mindenképpen próbáld meg. ezek a legapróbb jelek amiből azt veheti ki, hogy te lányként gondolsz rá, és nem sima barátként/haverként.

L/18

2010. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 hónap után nem lesz furcsa a simogatás?

eddig hetente 1x/2x találkoztunk, az pedig egy jópár alkalom már.

2010. aug. 29. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem, ha ritkán csinálod eleinte. figyeld meg az arcát és a szemét mit reagál. annál őszintébb reakciót nem fogsz kapni. az arc mimikák mindíg őszinték, ha olyasmi történik amire nem számít. meg a szem a lélek tükre. tőkéletesen látni benne, hogy mit érez a másik fél (bár nem tudom, hogy mindenki látja-e, de én igen)

12:42

2010. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!