Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi játékot veszel gyerekei...

Mennyi játékot veszel gyerekeidnek egy évben összesen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
csak ami feltétlen kell.szülinap.névnap karácsony,húsvétra mikulásra csokit kap max valami kis apróságot,év közben meg ha megteszik valami akkor megveszem.igazából nem csinálok belőle gondot,mert eladom később igy olyan mintha nem is vettem volna.Karácsonyra engem is elkap a hév,akkor több ajándékot veszek,na ennek is vége,kap max 3 ajándékot de igazából 2 tervezek.az idei karácsonykor sok ajándékot kapott de csak egyel volt el a többit ki sem akarta bontani.igy igyekszem rájönni mire vágyik majd és azt megvenni még ha drágább is.de igy mindenkinek jobb lesz.
2012. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi tényleg csak ünnepekre, nekem soha nem tetszik meg semmi évközben. de ünnepekre elöre készülök, most pl húsvétra már gyüjtöm az ötleteket, és adom tovább a családnak mit kapjon majd lányom.


Mondhatni nálunk soha nem kap csak úgy. Habár elvan felezve a játékai így 2 hetente mindig váltom neki, és soha nem unja meg öket.

2012. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hu, én rengeteget. Duplo őrület van nálunk, minden hónapban kap, mondjuk legtöbbször a teszveszről. Szeretjük mostanában a társasjátékokat, három-négy havonta veszünk újat. A memóriát, képkeresőt megoldom nyomtatóval, arra ritkán költünk. Emellett rendszeresen kap a Logico Primohoz és a Bambino Lükhöz új feladatokat, de ezt nem a játék kategóriába sorolom. Kb. 10000 Ft megy el minden hónapban ezekre és könyvre.

Első és eddig egyetlen gyerek, így tényleg sokat költünk rá, de tervezünk kistestvért, és elteszünk minden játékot.

2012. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szinte csak ünnepekkor veszek Neki valamit. Festéket, gyurmát, írószer féléket máskor is, de az amúgy is fogyó cikk.

Nem is emlékszem, hogy ünnep kivételével mikor és mit vettem.

2012. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alkalmakra kap leginkább. De 3-4 havonta kap valamit kis apróságot is. Illetve most vettem neki egy nagyon jó kis fejlesztőt, amihez a lapok 1400 Ft/16 lap van benne. 3360 volt a keret hozzá. Ehhez van minden évhez 6 éves korig koronként 3-4 csomag. Ezeket fogom neki apránként megvenni 2-3 havonta 1-et.Ilyen a játék.

[link]

2012. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
09.43-a vagyok. Illetve lehet hogy havonta veszek neki, majd ahogy alakul. Én most erre költök neki, nem játékra. De ha azt nézzük ez is játék-játékos tanulás. Játéka meg sok van:-)
2012. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisebb korában csak az ünnepeken leptük meg ajándékkal, de mióta nagyobb, s látom, milyen örömmel fogadja a játékokat, illetve tudom, milyen hasznos egy puzzle, egy mesekönyv, akkor veszek neki akár havonta is valami újat.

Kb. 6-7 ezret költök el mesekönyvekre, puzzle-okra újabban havonta, kéthavonta. De nagyon megéri nekem.

2012. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leginkább csak az ünnepekre kap játékot, mert kevés pénzem van amúgy is, meg egyedül nevelem. Néha-néha kap valami kisebb játékot, ha nagyon megtetszik neki, de szerencsére nem olyan a kislányom, hogy minden kell neki és nagyon jól eljátszik a régi játékaival is.

22F

2012. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!