Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadnád bölcsibe a gyerekedet,...

Beadnád bölcsibe a gyerekedet, ha tudnád, hogy ott rosszul bánnak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon rosszakat hallottam a város egyetlen bölcsijéről, hogy pl. verik a gyereket, akár a szülő szeme láttára, és ha játszik az étellel, elveszik tőle. Ott dolgozótól és anyukáktól is ezt hallottam, tehát igaz.

2012. febr. 14. 11:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nekem ha tudomásomra jutna ilyesmi,azonnal mennék az önkormányzathoz.ki lehet mindenkit rugni.lesznek jelentkezők a helyükre
2012. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ez igaz, a szülőknek össze kellene fogniuk, és lecseréltetni az egész bölcsődei személyzetet igazgatóstul (ha ő ezt tudja, és hagyja – mert persze az is lehet, hogy még senki nem mert szólni ezért?). Az a baj, hogy amíg nálunk (ezalatt a magyar társadalmat értem) ennyire nem ébrednek tudatukra az emberek, ennyire birkán hagyják, hogy bármit megcsináljanak velük, addig a gödör mélyén fogunk vakarászni.


Bocs, nem akartam senkit megbántani, de elkeserítőnek tartom, hogy ilyen szituációk fennállhatnak.

2012. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,miért nem jelenti fel őket senki?!Azt kell,hogy mondjam,a szülők is tettestársak!Fel kell venni mobillal a történéseket,és kész.Nem is értem...
2012. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ó hát ilyen helyre dehogy adnám be. Nem értem, miért nem lépnek akiknek ott van a gyerekük. Ezt hogy lehet eltűrni a XXI. században? Ha vissza kell menned dolgozni, akkor keress másik városban bölcsődét vagy más megoldást (nagyszülő) aki addig felügyelheti a gyereked, de ilyen helyre ne add be.
2012. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Számodra ez még kérdés?

Le kell buktatni azokat a szemét nőket!

Az anyukák akik meg hagyják, hogy verjék a gyerekeiket nem is érdemlik meg, hogy van nekik. És a férjek? Azok se tesznek semmit ha az anyukák ilyen mulyák?

Nem tennék zsebre amit az enyémtől kapnának...

2012. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös azért is csodálkozom, hogy van, aki viszi egyáltalán, holott még senkitől sem hallottam jót erről a bölcsiről. A gondozónők fásultak, türelmetlenek és állítólag nem lehet őket kirobbantani onnan.
2012. febr. 14. 13:18
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs,hogy nem lehet kirobbantani.Tessék a médiához fordulni!MINDENT,de MINDENT meg kell tenni ezekért az apróságokért!
2012. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez vagy egy baromi nagy kamu,vagy pedig minden szülő szellemi fogyatékos,aki oda járatja a gyerekét!!!


Ezt nem hiszem el hogy semmit nem lehet tenni,nem a középkorban,vagy a dzsungelben élünk!

2012. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem és nem!!!Én már a dutyiban lennék, mert ha meglátnám, hogy bárki hozzáér a gyerekemhez....annak annyi!!!Tényleg spuri az önkormányzathoz és azonnal le kell cseréltetni a hölgyeményt...az ilyen inkább menjen havat lapátolni...borzalom, hogy ilyen emberek dolgoznak a bölcsikben...a rendesebbje meg otthon van munkanélkülin!:-(((

Álljatok a sarkatokra és intézkedjetek!!!!!!

2012. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg a városod és a bölcsit, küldök egy tippet az rtl-nek. (:
2012. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!