Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadnád bölcsibe a gyerekedet,...

Beadnád bölcsibe a gyerekedet, ha tudnád, hogy ott rosszul bánnak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon rosszakat hallottam a város egyetlen bölcsijéről, hogy pl. verik a gyereket, akár a szülő szeme láttára, és ha játszik az étellel, elveszik tőle. Ott dolgozótól és anyukáktól is ezt hallottam, tehát igaz.

2012. febr. 14. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem,dehogy adnám!!!!
2012. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez meg milyen kérdés?! Természetesen nem adnám be! De azt nem hiszem el hogy mindenki tudja hogy verik a gyereket,és senki nem tesz semmit,ilyen nincs!!!


Ha ez tényleg igaz szólni kell az illetékeseknek!

2012. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám be, ugyanakkor ha nagyon-nagyon rá lennék szorulva, akkor kénytelen lennék, de megpróbálnék tenni ellene. Olyan nincs, hogy verik a gyereket, elveszik az ételt, stb. A bölcsi vezetőjének, az önkormányzatnak ezt jelezni kell, nekik kutya kötelességük tenni ellene...
2012. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy milyen szülő az akinek a szeme láttára verik a gyerekét?! Szerintem túlzol! Ha valaki előttem akár csak megpofozná a gyerekem,az nem élné túl!
2012. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jaj en sem adnam be ilyen helyre to jo eg!!! Mi kulfoldon elunk de ha szerintem ilyen tortenne az elso anyuka tuti mar rohanna es a bolcsit be is zarnak. Nem ertem, hogy lehet az ilyenrol beszelgetni es elnezni. En biztosan nem adnam be ilyen helyre de nem is neznem ez el ha ott lenne a gyerekem. Persze az ember sokmindent hall es hallasbol nem is lehet semmit tenni de, hogy az anyukak szeme lattara elverik a gyerekeket es nem tesznek semmit a gondozok es a bolcsi ellen nekem ez nagyon fura! :(
2012. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis adnám!!!!!!!!!

De szerintem ilyen nincs 2012-ben. Ha igen, fel kell őket jelenti az illetékeseknél!!!!!!!!!!!! Nem bántalmazhatják a gyerekeket!!!! Ezért még családon belül is börtön jár!!!!!

2012. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
csak pislogtam én is, hogy az anyák mondták, hogy nem szeretnek a gyerekek járni, tépik a hajukat, úgy bánnak velük, mint az állatokkal. Mivel várólista van, egyetlen bölcsi, nincs más lehetőség. Nagyon megrázó. Megpróbálom inkább az óvodát, 2,5 éves kortól beveszik, ha szobatiszta, de ha nem, akkor nem tudom mi lesz, mit szólnak a munkahelyen.
2012. febr. 14. 11:28
 8/20 anonim ***** válasza:

Én ezeknek a kedves anyukáknak tépném a haját,hogy ennyi intelligenciával rendelkeznek!!!

Kiteszik a gyerekeket,a testi sértés veszélyének csak mert nincs más lehetőség! De én továbbra is azt állítom hogy ilyen nem létezik 2012-ben,hogy mindenki szótlanul tűr,és hagyja hogy verjék/megalázzák a kicsi gyermekét!

2012. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem adnám be, inkább kivenném az összes szabadságomat, meg kiíratnám magamat a dokival és addig otthon maradnék vele, amíg szobatiszta nem lesz aztán mehet az oviba.
2012. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ha muszáj dolgozni, nem tudod hová tenni a gyereket, és szóvá teszed, akkor a gyereken verik le ismét. Vagy közlik, hogy vidd el. 9 hónapos várólista van.
2012. febr. 14. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!