Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már kezdek hülyét kapni a...

Már kezdek hülyét kapni a lányomtól, mi a fene baja van? Tudom hogy dackorszak meg egyebek, de ez túltesz minden határon!

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2hétben teljesen kifordult önmagából. A hiszti,az ordítás,a semmi nem jó mindennapos program lett!


Egész nap alig akar enni,pedig mindent elkövetek. Ennek az az eredménye hogy este eszi tele magát,és éjjel csak forog nyekereg.

Mióta leesett a hó,azon hisztizik hogy havas lett a bakancsa,és a nadrágja. Szó szerint megáll 1helyben és toporzékol. Hisztizik mert nem lehet kivinni a kismotort,vagy ha kivittük nem tud vele haladni a hó miatt. A liftbe nem akar beszállni mert koszos,vizes a padló. A szánkóról 2perc után leszáll. Egyszerűen nem érti meg ha mondom neki nem arra megyünk amerre ő akar,ilyenkor kegyetlen ordításba kezd,és nem mozdul semerre! Tegnap történt hogy bement egy udvarba,mert nyitva volt a kapu,én utána és kihoztam a járdára. Erre ő megállt a kapuban és egy helyben ordított. Vártam mikor unja meg. A végén én adtam fel mert 16perc után sem mozdult csak visított,már mindenki minket nézett. De ez már rengetegszer előfordult hogy percekig nem mozdult ha nem az van amit ő akar.

Ha bemegyünk a boltba nem tud mellettem szépen jönni,mindent lerámolna. Így 1kg kenyérért is a kocsit kell vinnem. Mivel 16-17kg nem fér már bele az ülőrészbe,ezért a kosárba ültetem. Hisztizik ha oda pakolok,rosszabb esetben kihajigálja a dolgokat,vagy feláll.

Nem tudok vele sehová sem elindulni a viselkedése miatt. Nem lehet vele haladni,én meg cipelni nem bírom,mindig az a vége hogy ölbe kell venni. A postára is szombaton járok,ha valami intézni való van akkor a férjem vesz ki szabit!

Teljesen kikészít,mintha valami megszállta volna! Ne ítéljetek el mert nagyon szeretem,de nem tudom hogyan fegyelmezzem,hogy hassak rá?! Sokszor van hogy majdnem eljár a kezem is,pedig nem akarom megütni!!!



2012. febr. 9. 14:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én biztos hogy nem Ítéllek el!!! Nálunk sem mostanában kezdődtek ezek a hisztirohamok,csak mostanra durvult el ennyire.

Az égvilágon semmi nem köti le,minden játékot 5perc után megun. Nem szeret babázni,az építőkockákat dobálja,csak a mászás,ugrálás,rombolás. Ha leülök/leülnék vele játszani ott hagy.

Ha segíteni akarok neki enni azért visít,ha nem megy neki akkor azért!

Tényleg sehová nem lehet vele elindulni,mert soha nem érnék oda. Elmegy másfelé,leáll hisztizni,a kezét nem hagyja hogy megfogjam,10-20perc után cipelteti magát. A babakocsiban meg nem hajlandó nyugton ülni,volt már hogy menet közben felállt benne.

Harcolni kell hogy aludjon. Teljesen kiborít. Ha már nagyon nem bírom tovább beleteszem a rácsos ágyba és magára hagyom,hagy hisztizzen,én meg kimegyek friss levegőt szívni!

Viszont nagyon könnyen tanul,és hamar megjegyez dolgokat! Már majdnem folyékonyan,és tisztán beszél,nappalra szobatiszta.

Én is várom hátha akad itt valaki aki érti mi zajlik le ilyenkor bennük,mert én már kifogytam az ötletekből!!!

2012. febr. 9. 22:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Hű csajok, a libabőröm jön kifelé ahogy olvaslak titeket...:-(

A kislányom 17 hós, és a napokban hisztiféléket produkál, azért is olvasgatok itt, de látom, nem sok jóra számíthatok...

Kitartás mindannyiunknak!

2012. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Azt nem is írta,.hogy kisfiam még egyálltalán nem beszél nagy ritkán mondja mama de ennyi.Ugyhogy még kitalálni is elég az orditása alatt,hogy tulajdonképpen mit is akar.Ő még pelusos javában de a pelenka csere is egy borzalom mostanában.Amire igazán ugrok amikor a szemüvegem csak ugy szimplán lekapja rólam csodálom,hogy még nem törött el!A másik nagyon "hülye"dolga(már bocsi,hogy így írom)az a fejelés.Néha annyira sikerül neki még a vérem is folyik.Pár napja a szám repedt föl belül.És hiába mondom neki,hogy drágám nem szabad mert ez fáj anyának is és neked is,mintha a falnak beszélnék.Nálunk teljessen bejött a papirforma miszerint ha a gyerek az első hónapokban nyugodt jó alvó akkor fél éves korában ez megváltozik és a forditottja lesz.

2012. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na az én lányom soha nem volt jó alvó! E miatt voltunk gasztrodokinál,alvásközpontban megfigyelésen,persze sehol nem találtak semmit!
2012. febr. 10. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!