Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ráadnátok a gyerek lábára...

Ráadnátok a gyerek lábára olyan örökölt cipőt, ami lábgombásodásra hajlamos kisgyerektől származik?

Figyelt kérdés
Téli hótaposóról van szó, csak amíg a nagy hó tart, pár alkalom. A másik cipője orrát lemotorozta, és félek, hogy beázna, de erre a pár napra/hétre már nincs kedvem új cipőt venni..

2012. febr. 5. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem. használt cipőt, gatyót soha nem adok rá használtan. Csak ha tudom, hogy nagyon megbízható helyről van.
2012. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem adnám semmiképpen. Használt cipőt amúgy sem, máshogy tapossák ki a gyerekek a lábformától függően, de ha még tudom is, hogy fertőzést is összeszedhet, tuti nem.
2012. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most mindenhol akció van, 2,500 ft-ért már márkásat kapsz, nagyon jót. A gomba írtó sem lenne olcsóbb.....
2012. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hú ezt ugye te se gondoltad komolyan? Te felvennéd más gombás lába után?
2012. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert nem vagyok vele tisztában, hogyan terjed a lábgomba, két zoknin keresztül, rövid ideig viselve átjut-e. Mondjuk nem tudom, meddig tart még a hó, de ha elolvad, tudnánk még hordani a motoros cipőt is, mert hidegtől továbbra is véd, csak mivel lejött az orráról egy réteg, azért átázhat. Szóval ha egy hétig van hó, akkor kb. 5x1 órára vennék egy új cipőt, ami 3-4 ezer forint esetében is kicsit fáj, mikor havi 25ezer a gyes. De persze ami szükséges, nem sajnálom a porontytól, szóval valszleg megvesszük majd, köszi a válaszokat. Eddig egyébként cipőt még nem hordott használtat, viszont gyerekruhában turkálópárti vagyok, szerintem pofátlanság, amennyit elkérnek az új ruhákért, amikor úgy nőnek, hogy évente legalább kétszer teljes ruhatárat kell frissíteni. A turis cuccokat ki lehet mosni, semmi baja nem lesz tőlük, és még egyedibbek is, mint a kommersz áruk.
2012. febr. 6. 00:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Én csak a cipőre,meg persze a fehérneműre vagyok szívbajos,soha nem adok rá használtat.

A lábgomba pedig ha egyszer megjelent,utána nehéz normálisan kigyógyulni belőle,ha rámegy a körmökre is ,arról nem is beszélve,több hónapos kezelési idő van ,a vény nélküli kenceficék általában semmit nem érnek..tapasztalatból beszélek sajnos

A 2 zokni nem akadály,ne add rá,vegyél inkább valami kínait,nem a legjobb de ezt a pár alkalmat kibirja,olcsó,és mivel ugysem ebbe lesz egész nap,csak 1-2 órát ortopéd szempotnból is mindegy.

2012. febr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Használt dolgokat fertőtlenítés után szabad csak másnak felvenni. Mindenre van biztos módszer a fertőzés átvitelének megakadályozására. Cipőt belül alaposan fertőtleníteni kell sebészeti bemosdó sterilizáló géllel.
2018. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!