Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ráadnátok a gyerek lábára...

Ráadnátok a gyerek lábára olyan örökölt cipőt, ami lábgombásodásra hajlamos kisgyerektől származik?

Figyelt kérdés
Téli hótaposóról van szó, csak amíg a nagy hó tart, pár alkalom. A másik cipője orrát lemotorozta, és félek, hogy beázna, de erre a pár napra/hétre már nincs kedvem új cipőt venni..

2012. febr. 5. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

NEM semmijen használt cipőt bugyit nem adok gyerekre!!!!

ha kinötte eladom vagy beadom Baptista szervezetnek akik elajándékozzák

2012. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom zokni vagy harisnya lenne rajta a cipő alatt, szóval igen.

Egyébként meg ki lehet tisztítani egy cipőt úgy, hogy ne maradjon rajta semmi gomba.

2012. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem,cipőt és alsóneműt én sem adok rá használtat,(én sem veszek föl cipőt használtan)

Ha nagyon nincs más, mosd ki jó alaposan és úgy add rá!

2012. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

alapból nem,olyan cipőt alapból nem adnék a gyerekre,amiről biztosan tudom,hogy gombás lábú gyereké volt...mondom ezt annak dacára,hogy -csupán a spórolás miatt,mert sajnos nem vagyunk gazdagok,hogy megtehessük a "butikozást"- mi is szoktunk turkálóban vásárolni,és ott ugye nem tudsz semmit a ruhák előéletéről.Tehát ez ilyen esetben kivédhetetlen.De itt legalább nem tudod,nincs tudomásod róla.És amit nem tudsz,az nem fáj,vagy legfeljebb utólag fáj - a következménye.


De ha 100% biztosra tudnám,tuti nem venném meg.Sőt,ha ingyen adná,akkor se kellene.

2012. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem adok a gyerekemre semmilyen használt cipőt. de így ahogy leírtad, végképp nem adnék. mondjuk egyébként sem, szóval... :D


egyébként február eleje van, még 1 hónap tél és legalább egy hideg hónap előtt van, szóval 2 hónapra nem hiszem, hogy felesleges venni egy cipőt.

corában most 1500.- a hótaposó, deichmannban akció van, ha 2 leértékelt cipőt veszel akkor az olcsóbb fél áron van. 4500.- 2 bobbi cipő

2012. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Használt cipőt ráadnék, de csak anyagi kényszerből és nem gombás lábú gyerek után. A zonkni meg - ugyan már! - nem akadály a gombáknak....
2012. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem adnám rá az enyémre, de csak egy kérdés, lehet, hü.lye kérdés, de mi van, ha mosógépben kimosod? (max. tönkremegy... de utána maradhat benne gomba?)
2012. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak: simán benne maradnak a gomba spórái. Fertőtlenítő kéne.
2012. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Soha! Egyszer adtam rá ilyet és olyan gombás letta lába,hogy egy év alatt jött csak rendbe. Bőrgyógyászhoz kellett járnunk,mert húsig"rohadt szinte" a lába. Bocs,hogy így írtam.,de ilyen csúnya lett. Inkább vegyél valami olcsóbbat.
2012. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Soha! És ha vennél a régi cipőre impregnáló sprét?
2012. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!