Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak fiammal, ha...

Mit csináljak fiammal, ha ennyire anyás?

Figyelt kérdés

3 éves, és szó szerint 5 percenként kéri, hogy hadd bújjon hozzám. Irtó cuki, de kezd már terhes lenni. Más volt hasonló helyzetben? (Semmi nem változott semmilyen téren az életünkben, fogalmam sincs miért lett hirelen ilyen.)

Úgy egy hónapja ilyen anyás, és pár napja ilyen nagyon durván.


2012. febr. 2. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is három éves ő is nagyon anyás már a kezdetektől fogva!

Este még átjön aludni is hozzám!Elég kényelmetlen!

Állandóan az ölembe jönne rajtam csüng ölelget!És mindig a hajamat piszkálja!Kérdeztem hogy miért azt mondta hogy mert ő igy szeret :)

Mikor viszem az oviba 1000 puszit ad!Anya majd gyere értem hamar de hamar gyere imádlak puszia anya imádlak!

Igy válunk el!

Mikor megyek értük a nagyobikk odajön megpuszil de a kisebbik (a 3 éves)a nyakamba ugrik mint aki már 10000 éve nem látaott volna és 5 perc az ölelgetéssel telik el és csak utána tudom öltöztetni!Aranyos de néha már kényelmetlen!

2012. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használd ki, 10 év múlva már nem fog ilyeneket csinálni. Sőt!
2012. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unatkozik, hideg, hosszú tél van, és ez jó elfoglaltság. Próbálj kimozdulni. És valóban, élvezd, amíg ilyen cuki.:)
2012. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát persze, nagyon cuki, de pl. nem hagy dolgozni, éjjel aludni, mert akkor is csak bújni akar, játszani sem hajlandó, csak bújni-bújni.
2012. febr. 2. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyem egy idoben ugyanez volt plusz meg 5 percenkent elmondta hogy szeretlek anya, oszinten volt hogy tok idegesitett mar. Most 5 eves es mar kikeri maganak az olelgetest meg a puszilgatast...most azt mondom sajnos ez is elmulik:)
2012. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi most szoktatjuk oviba (csanába), egy hónap mulva jon a kistesó, és apa most jött haza fél év kulfold utan.

pszihologus segitseget kertem, mert eleg durva szimbiozis alakult ki (hazudnek ha csak az o reszerol, hogy nem volt apa, es pont ugy nez ki, nyilvan tobbet engedtem neki)


pl egy agyban aludtunk, eloszor csak az agy mellett aludt, most a sajat szobajaban alszik (ha felebred ejszaka, hiaba engem hiv, mindig apa megy at hozza) (altalaban ejszaka egyszer, de ma negyszer)


apa rengeteget segit, probalja atvenni azokat a dolgokat, amiket en mar nem tudok, de a reggeli ebresztes, esti altatas, es mese, a furdetes, az mind az enyem, de apaval mennek az oviba, meg delutani programra (hozzateszem mar jarni se tudok, tegnap voltam orvosnal, mindenki kerdezte idegbecsipodes? mondom nem, gyerek.. szoba-nagyszoba 3 perc.. :()


szoval csak azert irtam le, hogy probaljatok meg azt, hogy apa atvesz par gyerkoccel kapcsolatos teendot.

2012. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nálunk apa már így is csomó mindent csinál a gyerkőccel, és hozzá is majdnem ugyanúgy bújik, mint hozzám. :)
2012. febr. 3. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!