Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engedjem a kutyának, hogy a...

Engedjem a kutyának, hogy a kétéves fiammal is úgy játszon a kölyökkutyánk mint velünk? (Beagle)

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kölyök Beaglenk és mindig fut a fiam után, játékosan harapdálja, de nagyon finoman és szalad sikítozva a fiam, nagyon élvezi, de én féltem, hátha véletlenül nagyobbat harap a kutya, így mindig rászólok a kutyára, hogy a "babával nem!" Volt már valaki így házikedvencével és a kicsi gyerekével?
2011. dec. 18. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja bantani a gyereket a kutya. Nalunk inkabb a kutyat kell felteni a gyerektol, mert szerencsetlent sose hagyja beken, nyuzza, huzza, uti, vagja, a kutya meg csak mozdulatlanul turi. 15 honapos a lanyunk.
2011. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engedd. Harapni nem hiszem, hogy fogja, főleg, hogy 5 hónaposan még nem sokat árt velük. Ha nagyobb lesz, akkor is inkább csak arra kell figyelni, hogy ne lökje fel a gyereet.
2011. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát én nem tudom,de amikor a mi vadászkutyánk volt kicsi,ő is tudott véletlenül belém nagyobbat harapni a hegyes kis fogaival,persze játékbol,de azért megéreztem.Szerintem nem teszed rosszul ha érezteted a kuytával hogy a kicsi más bánásmodban részesül:-) Attol még tudnak játszani,és szerethetik egymást.
2011. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma bedurvult, már akkor jön játszani (harapdálósat), ha leülök a földre. Akkorákat csípett belém, a másodiknál összefogtam a száját, aztán mondtam neki, hogy ezt nem szabad. Utána belefúrta az ölembe a fejét, aztán két pillanat múlva kezdte előről a harapósdit. Újra összefogtam a száját, aztán otthagytam. Úgyhogy nem engedem neki..azért köszi a válaszokat!
2011. dec. 21. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!