Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak fiammal, hogy...

Mit csináljak fiammal, hogy ne tartsa terrorben a húgát? (3 éves a fiam2 a lányom)?

Figyelt kérdés

Minden mozdulatában látszik,hogy készül elcsépelni.

Van egy sarok,oda beszokta kergetni és szeretné elagyabugyálni.

Közben meg annyira imádja a picit,hogy az nem igaz.

Hogy kezeljem,mikor többszöri rászólásra is odacsap neki?


2011. dec. 22. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom nem egyszerű rácsapni a gyerekre, de ha bántja a másikat, a fenekére vághatnál és tekintélyesen megértethetnéd vele hogy ha nem hagyja abba, következmények lesznek.
2011. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már próbálta.

Kezdetben szépen,hogy ezt nem szabad,mert ő még kicsi,és sem őt sem mást nem üthet meg.

Aztán volt mese elvonás,sarokban állás,fenékre csapár erélyes rákiabálás,de semmi.

Aggódom,mert játékot is neki dob,ha épp ahhoz van kedve.

2011. dec. 22. 12:44
 3/5 krisztivan ***** válasza:
46%
Nem tudom hogy a lánykád vissza csap-e,de lehet ez is egy megoldás.Nem biztos hogy a legjobb:-)Kisfiam a többi baba haját húzta mindig egészen addig amíg az egyik vissza nem ütött.Igaz Ő jóval fiatalabb volt.
2011. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenfélét kitaláltam, végül is a kézrecsapás hozta meg az eredményt. azóta nem bántja a hugát soha.

Nagyot kapott a kezére, de úgylátszik megjegyezte, megértette.

Egyébként nem szokásom verni, csak betelt a pohár.

3éves kisfiú ő is.

2011. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell vele értetni, hogy nem szabad bántani a húgát. De a húga sem bánthatja őt. Ha ezt hárman megbeszélitek, kompromisszumot köthettek :D
2012. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!