Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 gyerek egy szobában?

2 gyerek egy szobában?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akinek egy szobában van a 2 kisgyerek, és vélhetően ez így is marad mert nincs lehetőség nagyobb lakásba költözni?

Van egy 1,5 éves kisfiam, és most megint babát várok. Nem terveztük (gyógyszert szedtem), de nagyon örülünk neki. Nem élünk rosszul. Jut mindenre, de valahogy úgy terveztük hogy azt a kis pénzt amit sikerül a gyereknek fogjuk félretenni. Nem valószínű hogy futni fogja hitel nélkül nagyobb lakásra, de manapság a hitel elég kemény dió. Van már is ilyen helyzetben?


2012. febr. 5. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

2 szobás a lakásunk!Egy szoba a miénk a másik pedig a két kisfiunké!

Én ebből nem csinálok problémát!Szeretnek együtt lenni :)

2012. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi gáz nincs vele. én már 25 vagyok, de 12 éves koromig együtt aludtunk hugommal. nyilván öltük egymást mint a jo tesok de nem a szoba miatt. amig még nem alakul ki a saját izlésvilág nem olyan gáz. elég kényelmetlen mondjuk ha az egyik diszkot hallgat a másik rockot,vagy ha az egyik olvasni akar a másik meg énekelni mittomén ilyesmik.de nyilván nem mindenkinél van lehetöség külön szobára. nekünk tetöterünk lett épitve és csak késöbb lett megcsinálva rendesen,lakhatová. de addig még van pár évetek ki tudja lehet késöbb már tudtok nekik biztositani külön helyet. de ha nem az se a világ vége nem csak ti vagytok igy.nekem egy haverom van, már 33 és még mindig a tesojával van egy szobába. ez milyen gáz már.... de nem keres ugy hogy el tudjon költözni.és még az igazit se találta meg.
2012. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazabol ebbol akkor lesz majd gond ha kamaszodnak,plane ha egyik fiu a masik meg lany. addig viszont nagyon jol ellesznek.
2012. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

még kicsik nincs is baj belőle, de ahogy nőnek ők is szeretnének magánszférát, két külön neműt pedig nem zsúfolnék egy szobába


Kamaszként a lány menstruál a fiú merevedéssel ébred, az egyik még 10 órakor tévézne a másik aludna, az egyik hazaviszi a barátnőjét a másik kellemtelenül fogja érezni magát.


Akármennyire is jóban vannak a testvérek a közös szoba nem előny.

2012. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középiskolás korig szerintem abszolút nincs gond vele. Vagyis néha macerás megoldani, amikor az egyik még/már aludna, de a másik még/már nem, de ez sajnos vele jár, bele kell jönni.

Nálunk is egy szobában vannak a fiúk (5 és 2 évesek), van még egy pici hálószobánk és egy óriási nappalink. Nem tudjuk mi lesz még 5-10 év múlva, csak azt tudom, hogy én nem akarok a nappaliban aludni :) Majd valahogy megoldjuk.

2012. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne két gyerek egy szobában? Könyörgök, nem a híd alatt lesznek. Csak annak legyen gyereke, aki születéskor külön szobát, később saját lakást (minimum négy szobásat, mert hátha több gyereke lesz), kocsit stb tud neki biztosítani?


Nem ezen fog múlni a gyerekkora boldogsága. Többmillió ember nőtt már föl ilyen vagy még sokkal szerényebb körülmények között és lett belőle boldog, kiegyensúlyozott felnőtt.

2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
en testveremmel egy szobaban nottem fel, o fiu en lany. es bizony mit nem adtam volna egy kulon szobaert kb 12 eves koromtol. es testverem is ugyan igy volt. tehat szerintem 12-13 eves korukig oke, de utana kell/kene a privat szfera.
2012. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem kell ügyet csinálni. Amilyen környezetbe születik a gyerek, az lesz neki a természetes. Én egy szobában laktam a 6 évvel idősebb nővéremmel, és nagyon jól megvoltunk. A nővérem 26 évesen költözött el otthonról, és nagyon sajnáltam, hogy egyedül maradtam a szobánkban.
2012. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!