Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj ha 2 gyerek 1 szobába...

Nagy baj ha 2 gyerek 1 szobában van (ha esetleg különbözö nemüek akkor és ha 2 fiu)? Most akarnánk lakást venni de a 2.5szobásnak sok a rezsije (? ), ezért 2est vennénk, de akkor 1 szobában lennének az baj?

Figyelt kérdés
Ti hogy oldottátok ezt meg?Most még csak 1 gyerek van de 2-3éven bellül szeretnénk még 1 et,akkor együtt kéne lenniük elég sokáig erz megoldhato szerintetek mit csináljunk?
2008. aug. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsinek hülyeség őket külön szobába rakni. Úgyis mindig a nappaliban fognak játszani együtt. Egyénként nekem két fiam van 4 éves és 6 hónapos és 2 szobás lakásunk. Egy szobában laknak és élvezik. Pontosabban a nagy élvezi meg mi:)))
2008. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 13 éves koromig egy szobában laktam a bátyámmal, csak utána lett külön szobánk. Mondjuk nekünk eleve 2 és fél szobás lakásunk volt, csak addig anyuéknak volt egy hálójuk, és utána költöztek a nagy szobába. Ha majd esetleg a második más nemű lesz akkor szerintem 5-6 évig, vagy esetleg 10 éves korig belefér, de utána minden képpen kell egy külön szoba, mert akkor kezdenek el már "magán életet" élni.Ha az csak a napló vezetésben, meg a más zenei irányzatok hallgatásában is merül ki még egy darabig. Meg jön a pubertáns.Ha egy neműek akkor szerintem még tovább elvannak együtt. Az ismerősömék 3an vannak testvérek.A srác hugai 25 körül vannak és ameddig mind ketten otthon laktak egy szobájuk volt.És csak nem rég költözött el otthonról a nagyobbik.

Remélem segítettem!

2008. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 20 éves koromig laktam a bátyámmal 1 szobában és soha nem merült fel bennem, hogy ez nekem nem jó. Néha voltak viták, de ha külön szobában lettünk volna, ez akkor sem lett volna másképp. Esténként olyan jókat tudtunk beszélgetni. A férjemék 4 szobás lakásban laktak, mégis 1 szobában volt a tesóval (igaz, ö is fiú).

Szerintem, ezen ne idegeskedj, semmi bajuk nem lesz a közös szobától. Meg egyébként is, ha csak ezt engedhetitek meg magatoknak, akkor nem is kérdés, hogy mi legyen.

2008. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem 1 ideig egyik sem baj,esetleg később amikor már felsősök lesznek.Ha tudtok,lehet inkább 1+2felest kéne venni,ami mondjuk elképzelhető,hogy négyzetméterre ugyanannyi,mint a 2 szobás és akkor a rezsiben sincs nagy különbség.Szerintem járjatok utánna,jobb mint 6-7 év múlva újra költözni.
2008. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az öcsémmel 12 éves koromig laktam együtt, öcsém meg 9 volt akkor. Mi szerettünk egy szobában élni, jókat játszottunk, hülyéskedtünk. Szerintem akkor célszerű őket külön tenni, ha

1. a lány az idősebb, és már menstruál (ilyenkor már biztos szégyenlősebb, szüksége van rá)

2. fiú az idősebb és már kezd inkább férfiasan mint fiúsan viselkedni.

2008. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 3-an laktunk egy szobában a tesóimmal.Igaz nem volt pici szoba, de egy légtérben voltunk,és semmi hátrányunk nem lett belőle.Mikor aljött az a 14-15 éves kor akkor mentünk külön szobába.Pedig előtte is lett volna rá lehetőségünk, de nem láttuk értelmét.Nagyon jól megvoltunk, és imádtuk, imádjuk egymást.Már külön városban lakunk, de mikor hazamegyünk a szüleinkhez akkor most is egy szobában szoktunk aludni.
2008. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1+2 fél szobás lakásunk volt. Az öcsém és köztem 10év a korkülönbség. Mindig egy szobában laktunk. Anyáméknak eszükbe sem jutott lemondani a hálószobájukról, mondván én úgyis kolégista vagyok minek a külön szoba nem vagyok otthon csak hétvégén. Mégis felnőttünk. Ha nem teheted meg anyagilag akkor az lesz ami van és kész. Nem tudsz mit tenni, akárki akár mit ír. Ez pénzkérdése és ha nem megy akkor ne idegeskedj.
2008. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!