Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, miért szoktatok...

Anyukák, miért szoktatok elkeseredni, ha szoktatok?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmazok,de máshogy nem tudok.Pontosabban az érdekelne hogy kinek mi az otthoni problémája,gondolok itt pl: az anyósra,a párotokra,(persze gondolom mindenkinek az anyagiakkal van a legnagyobb problémája),de mégis mi az ami nyomot hagy a napotokon,vagy a jövőre nézve elkeserítő.

Nekem van egy 2 éves kisfiam,a párommal elvagyunk,imádjuk egymást.Szüleimmel lakunk egy házban,és már érezzük hogy nem jó irányba tartunk pontosan a szülők miatt,anyám mindenbe beleszól,még a gyereknevelésbe is.Semmit nem hagy rám.A házban miénk az emelet (2 háló,fürdőszoba,ebédlő) a lenti konyha közös.A ház most lett felújítva,szigetelve,megcsinálva.Szép is jó is,DE.Pont ez az.Nem mehetünk el lakni úgymond soha,mert akkor mi lesz ezzel a nagy házzal,mi lesz az emelettel,ki fogja lakni,stb.Mindig azt hajtogatja hogy nekik elég csak egy szoba,és hogy miénk az egész ház,de így,minek?Nincs szabad terünk,se privát szféránk.Számtalanszor akartam már megbeszéli ezt velük,hogy hagyjanak egy kicsit,hogy mi is tudjuk élni a saját kis életünket,de anyám szerint nem úgy van ahogy én gondolom.Ja amúgy ő mindig mindent jobban tud,beszélgetni nemigen lehet vele,mert csak ő és csak magáról beszél,sose hallgat meg,nem figyel rám.Valahol nem direkt csinálja de .... , ő egyszerűen ilyen.De már nem bírjuk sokáig.El tudnánk menni bárhová,bármi elég lenne.De ha elmennénk üresen hagynánk a házat,így próbáljuk elviselni,de ez nem a mi életünk így.Hát ez az én bajom,kíváncsi lennék titeket mi nyom.



2012. jan. 31. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az keserít el leginkább,hogy nincs társam. 2 évesemmel ketten vagyunk, mert az apja meggondolta magát, hogy neki mégsem kell család. Még nem vettem rá magam a neten való társkeresésre, de nem nagyon lesz más megoldás, mert kisgyerek mellett képtelenség ismerkedni, mert nincs is semmi segítségem. Ha nem dolgozok vele vagyok, nem tudom senkire bízni. Az anyagiak meg erre csak rájönnek, most bevezetik nálunk az ingatlanadót is, bölcsödei díjat stb.
2012. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást! A kertészkedő kismami
2012. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem az keserít el, hogy beteg a kisfiam. Nem tudják mi baja, étvágytalan, lassan nő, megduzzadtak a nyirokcsomói, rossz a vérképe. Az már csak hab a tortán, hogy nincs pénzünk drága víztisztítóra, légtisztítóra és egyéb ilyen dolgokra, ami kellene most neki.
2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy ilyen gondokkal kell megküzdenetek.Elképzelni sem tudom milyen nehéz lehet nektek,főleg az utolsó válaszolóknak.Ne adjátok fel,mindig a gyermeketek legyen a boldogságotok.A beteg kisfiúnak pedig jobbulást kívánok.Az anyukának üzenem - írj smst rádiókba,vagy valahová,hátha lesz valaki akinek vannak ilyen gépei otthon,és odaadná.Próbát megér
2012. febr. 3. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!