Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » GYES-betegség. Vannak sorstárs...

GYES-betegség. Vannak sorstársaim?

Figyelt kérdés
Mikor jöttél rá, milyen tüneteid voltak, hogy kezeled, stb...
2012. jan. 26. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10.vagyok,nekem anyum mondta h ez a bajom,teljesen megértett,sőt elmesélte,h ő hogy élte meg,neki is szinte ugyan ezekkel a tünetekkel.
2012. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Szomorúan olvasom, hogy milyen bajod van azt meg méginkább, hogy anyukád viccet csinál belőle. nekem szerencsére nem volt ilyenem, de rettenetes lehet. Esetleg amíg visszamész dolgozni lehet, hogy érdemes lenne valami internetes fórumon hasonló bajokkal küzdő vagy csak egyszerűen más anyukákkal beszélgetni.

Ha már lehetőséged nincs "igazi" társaságba járni szerintem ki kellene használni a virtuális világ által nyújtott lehetőségeket.

Nekem azt hiszem sokszor ez segít, hogy meg tudom beszélni a bajaimat másokkal.

2012. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!