Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran csikized meg a...

Milyen gyakran csikized meg a gyerekedet? Milyen gyakran szabad?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen még soha nem gondolkoztam. :)

Csikizem, amikor épp játszunk és eszembe jut.

Mennyiségre nem tudom mennyi, de sok.


Engem sokat csikiztek és most kevésbé vagyok csikis, nem tudom, hogy van-e összefüggés, szóval nem azért írtam, csak a lényeg: nekem semmi hátrányom nem volt abból, hogy sokat csikiztek.

2012. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te annyi idősen szeretted?
2012. jan. 25. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokat csikizzük a gyerekeket, mert hancúr közben azt kiabálják, hogy csikízz (vagyis a nagy, mert a kicsi még csak odaveti magát). Ők szeretik. Én sem vagyok már csikis, de szerintem ez azért van, mert gyerekkorban az ember sokkal csikisebb.

Honnan gondolod, hogy káros lenne?

2012. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Gyerekként szerettem, ha csikiznek. Semmi rossz emlékem nincs ezzel kapcsolatban.
2012. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapos,minden nap, nem is keveset.

Sokat bohóckodunk, gyömöszölöm, puszilgatom, csikizem.Mikor látom rajta, hogy már nem tetszik neki, akkor abba hagyom.

2012. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy igazából nem szeretik, ezért kérdeztem.
2012. jan. 25. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem olyan szinten csikizem, hogy ne essen neki jól.

Úgyis abba kell hagynom, mert bepisilne:)

2012. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2éves lesz a fiam, és szerintem mi is minden nap megcsikizzük. Hogy mennyit, azt pontosan nem tudom. De addig, ameddig ő is élvezi, és kiabálja, h "kikikiki!". :) Tuti, h szereti, mert sokszor magától kéri, és kacag hozzá ezerrel.
2012. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak, akik intefnetről tudják, hogy "nem jó, artalmas, nem is szeretik", ám soha nem volt ilyen élmenyük. Meftékkel igenis jó, es egeszseves hatásai vannak.
ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!