Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz a gyerkőc az oviban...

Mi lesz a gyerkőc az oviban farsangon? Mit sütsz? Mit visztek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Kislányom kalóz lesz. :)


Kókuszgolyót viszek és rostos üdítőt.

2012. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk most a répatorta a sláger szerintem azt viszek a fiam bele tudna fulladni:) Transformers lesz de nem veszem a jelmezt hanem csinálom nagy kihívás előtt állok azt hiszem:)
2012. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tavaly menő manó volt :) idén gondoltam mivel babát várok, és pont február végére, bob mester lesz.. ahhoz minden adott.. bár a bob mesteres korszaka veget ert, valoszinuleg tuzolto lesz, vagy mentos, vagy kalóz.

még nem ovis, játszóházas farsangra megyunk, igy nem sutok semmit.

tudom, divatjamult, de en farsangi fankot vinnek :)

2012. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pók lesz, és nem viszünk semmit, mert nálunk mindent az ovi intéz. Fánkot sütnek a dajka nénik, tea és tejeskávé lesz. Nem engednek be üdítőket, tortát is csak szülinapkor.
2012. jan. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lehet vinni, csak bolti csomagolt sütit.

A lányom minden áron királylány akar lenni, hát akkor az lesz.

2012. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 4 hónapban mindig azt mondta, óra szeretne lenni. Már meg is beszéltük, milyen jelmezt készítünk. Erre tegnap meg azt mondta, pillangó szeretne lenni. Tavaly a bölcsiben angyalka vol. Most kiscsoporortos ovis.

Még nem tudom, milyen sütit viszek, de lehet klasszikus fánk vagy csőröge lesz.

2012. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lányomnak tulipán a jele, és azt mondta, hogy tulipán szeretne lenni. Anyukám már gyártja a jelmezt :)
2012. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak bolti csomagolt kaját, innivalót lehet bevinni, az ÁNTSZ miatt. én ennek örülök is. ki tudja, milyen alapanyagokat használ némelyik anyuka a sütéshez... pl. tojás, tej... veszélyes lehet.
2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiscsoportos első farsangra készülünk, kb minden nap más akar lenni a kisfiam :) Még nem volt szó az enni-inni valóról, de a tesóm gyermekeinek anno az oviban lehetett üdítőt, házi sütit, szendvicset vinni, sőt elvárás volt. Ez nekem új, hogy csak boltit lehet némelyik oviba, bár van benne valami, ki tudja milyen helyen milyen körülmények között készül az a süti. Bár a mai világban a bolti dolgokban is ki tudja mi van :(
2012. jan. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!