Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon szeretni fogja a tejet?

Vajon szeretni fogja a tejet?

Figyelt kérdés
A kisfiam lényegében születése óta ugyanazt a tápszert kapja (nem ír neki az orvos mást, pedig semmi sem hajlamosítja az allergiára, és 7 hónapos kora óta eszik tejterméket). Igazából már nem nagyon bírjuk (2019Ft egy dobozzal), mert kb. a háromszorosa az ára a tejének:( Szóval szeretném egyéves kora után megkínálni tejjel (persze a védőnő nem javasolja, majd csak 2-3 (!) évesen). Vettem már neki egyszer másféle tápszert recept nélkül, de nem fogadta el, és a Sinlac-ot, meg az összes tejpépet is utálta. A tejjel várhatóan mi lesz majd a helyzet? Nálatok zökkenőmentes volt az átállás?
2009. máj. 25. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a tejtermékeket is ezsi már,és nem allergiás rájuk,a tejtől sem lesz semmi baja. Túl van spilázva ez a tej dolog szerintem.. régen a gyerekek sokkal előbb ittak igazi,zsiros tehéntejet,nem ezt a bolti fehér vizet,és nem is volt ennyi allergiás.
2009. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a tápszer mitt féltem,mert BEBA AR/HA volt ami felirva 2850 ft,ez volt egy éves korig.

Most BEBA vaniliásat kap 2200ft.Most 14 hónapos.

Szivesen elfogadta.

Afiam 25 hónapostol iszik tejet és ő is elfogadta simán.

Elöbb kostoltazsd meg vele 30-50 ml,és majd megint többet.Akkor kiderül. A védőnő most is mondta,ha tejre térünk lehet kakaót is beletenni vagy cukrot.1 dl tejhez egy kiskanál cukor jár.A kakaó is édes a Nesquik,afiam szereti.Igy vagy ugy szerintem elfogadja,de elöbb kosti és tudsz variálni.

2009. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi volt még oviban is,imádtam a tejet.És most undorodok tőle...
2009. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!