Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap voltunk másodszor...

Tegnap voltunk másodszor babaúszáson, és már az elején elkezdett sírni, ki is jöttünk a vízből. Vajon nem fogja szeretni a babauszit vagy csak rossz passzban volt?

Figyelt kérdés
Fáradt is lehetett, mert 10-től van, és ő akkor még szokott aludni. Másnál volt hasonló? Menjünk legközelebb vagy hagyjunk ki egy pár hetet? 5 hónapos
2009. aug. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menjetek, de csak kis időre. Nem egyformák a babák, neki lehet több idő kell, hogy megbarátkozzon a vízzel. Fokozatosan próbáld meg hozzászoktatni.
2009. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk 6 hónaposan szerette meg a vizet, szinte egyik napról a másikra, azóta a fürdés is igazi móka, úgyhogy szerintem ne aggódj, lehet, hogy még "nem békélt meg" vele, de ha élvezetesebbé teszitek márcsak az esti fürdést játékokkal, mondókákkal, előbb-utóbb eljön az áttörés:)
2009. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt nem az esti fürdetéssel van a gond , hanem a babaúszással...ha tényleg aludni szokott, és te helyette a medencébe viszed tovább fáradni...hát nem csoda ha ordít szegény:( és ha külön elmész vele usziba, mikor már kipihente magát? Ha akkor is sír, akkor némi vízutálat, nem minden baba szeret pancsolni, de szerintem alvás után ketten ha fürdötök, semmi baja nem lesz és élvezni fogja. Inkább kihagynám a babaúszást, mint hogy egy rossz élmény rögzüljön. Bár többször hallottam, hogy az első pár foglalkozáson sok baba negativan reagál, majd megszeretik. Te tudod, hogy akarod tovább erőltetni vagy ketten lubickoltok pihentebben.
2009. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!