Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megváltozom, vajon szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltozom, vajon szeretni fog?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy srácba, jóval idősebb nálam (ő 29, én 20 vagyok). Szerintem ő elég gyereknek és kiforratlan személyiségnek tart, amiben nem is téved. Kalandba bocsátkoztam vele, amit egyáltalán nem bántam meg, régóta ismerem, kölcsönösen kedveljük egymást, én szeretem is, és tudja, hogy nem adom magam oda akárkinek. De nem ígért többet egy kalandnál és így is lett. Azóta barátilag is inkább hanyagol, néha érkezik csak tőle egy-egy levél. Most a munkája végett Ausztráliába utazik egy fél évre, ha addig változom, formálódok, érettebb benyomást keltek, szerintetek lehet esélyem nála? Mindenképp találkozunk, amikor hazajön, mert annyira azért jóban maradtunk...
2010. szept. 29. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha most éretlennek tart, akkro nem igazán fogja másképp gondolni... Az a kép megmarad benne rólad...
2010. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2010. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól formálódj, ne azért, mert kell ahhoz, hogy szeressen. Ha valóban érettebb lettél, akkor változhat a véleménye (ha ezt bizonyítod is neki), de ha csak magadra erőlteted, akkor az előbb-utóbb ki fog jönni, és buktad az egészet.
2010. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz ez nem a te pasid !Keres magadnak szintén kiforratlan 20-ast és együtt szépen majd ki fórtok .
2010. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki kedvéért ne változz meg. Ha valaki igazán szeret téged, akkor úgy szeret ahogy vagy. Lésd be, hogy nem Ő a te embered, csupán illúziókat kergetsz vele kapcsolatban (bár ez csak egy vélemény, nem tudhatom.) Szerintem engedd el őt, és nyiss mások felé. A másik dolog, ilyen változások nem mennek végbe egyik pillanatról a másikra, főleg nem elhatározásra. Ez évek tapasztalata.

Mondom, szerintem most hagyd őt, tapasztalj, élj, és ha Ő a te nagy Ő-d, 100%, hogy összehoz benneteket az élet, de az BIZTOS, hogy ennek nem most van itt az ideje.

2010. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat. Rájöttem, hogy nem is csak arra vágyom, hogy szeressen, hanem arra, hogy fel tudjon nézni rám úgy, mint ahogy én nagyra tartom őt... nehéz ez... szerintetek mi lenne ennek az útja?
2010. szept. 29. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.


Nem értetted amit leírtunk? Vagy ez egy vicc?

Tedd félre az egod olyan képzelgéseit, hogy "felnézzenek rád", "szeressenek". Az igaz szeretet nem foglalkozik ilyen dolgokkal, csak ad ad korlátlanul. Az igaz szeretet nem önző. Amég az van benned, hogy azt akarod h téged szeressenek, addig nem fogsz tudni őszintén szeretni. Szeresd őszintén magadat, aztán szeress másokat, és ne várj el ezért szeretet. Persze egy párkapcsolat akkor működik jól, ha a 2 fél is így áll egymáshoz. Csak szeretni, és nem várni érte SEMMIT! Gondolkozz ezeken, és vedd észre, hogy az életedben hol vagy még önző.

2010. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy az önmagamra való felnézés, és önmagam szeretete előfeltétele annak, hogy szeressenek... de miért lenne önzés szeretetet várni? Én így is szeretek, csak jól esne a viszonzás. A másokhoz való kölcsönös, nem egyoldalú kötődés alapvető emberi szükséglet, nem önzés...
2010. szept. 30. 00:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel is bizonyítanád az éretlenségedet.
2010. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22:21-es vagyok.


Félreértettél engem, természetesen nem azt mondom, hogy az egyoldalú kötődés a jó, és nem is kötődésnek nevezném, hanem inkább kapcsolatnak.


De a "szabály" ennyi: "Szeress, és szeretni fognak."


Minden jót Neked!

2010. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!