Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28 hós gyermekednek milyen...

28 hós gyermekednek milyen mesekönyvből olvasol? ( ha olvasol)

Figyelt kérdés
Anna, Peti..., Boribon, Bogyó babócán kívül.
2011. dec. 28. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem volt a mesekönyvem kiskoromban, de nagyon jó és talán még kapható: A sün, akit meg lehetett simogatni. Egy csomó mese van benne, és állatokról szól mind
2011. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szutyejev: Vidám mesék - örök kedvenc :)
2011. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28 hónapos korában még nem nagyon kötötte le kisfiamat ha olvastam neki. Keménylapos mesekönyvekből olvastam neki.
2011. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vidám mesék(nálunk is nagy kedvenc),Kisvakond,Boribon,Kippkopp,Tücsök és a hangyák-ezek az én régi mesekönyveim

Újakból a Franklin,illetve mondókáskönyv(Füzesi Zsuzsa-féle).

2011. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ó,Mazsola lemaradt!:-)

utolsó voltam

2011. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is, amit a kérdező írt, + Kippkopp, Vidám mesék, Móricz Zsigmond: A török és a tehenek, Iciripiciri, Thomas, Laci és az oroszlán. Illetve nálunk nagyon mennek a SPAR-ban kapható kis Trixi könyvek.

A fiam időről időre visszatér a leporellőihoz is: J.A. : Altató, Arany János: Este van, este van, A három kismalac, A kiskakas gyémánt félkrajcárja. Ezen kívül Gazdag Erzsi versei, Cini-cini muzsika.

2011. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marék Veronika: Kippkopp sorozat
2011. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondókás és verses könyveket nagyon szereti, pl Bartos Erika könyvei, vagy a Kerekítő.

Ami kifejezetten mese: Oszkár-sorozat, illetve a Maszat-sorozat.

2011. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!