Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt az a legnagyobb...

Mi volt az a legnagyobb "rosszasága" 3 év körüli gyermekednek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mi volt a legdurvább dolog, csínytevés, amit tett, amin Ti is kiakadtatok?

Előre is köszönöm!


2011. dec. 15. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leporellós könyvet széttépte, már kettőt. Ez volt a legnagyobb rosszasága talán :-)
2011. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amire emlékszem, az nem egy konkrét eset:

Volt 2 hét, amikor megállás nélkül hisztizett mindenen. Reggeltől-estig. Minden kis szirszaron. No az nagyon kemény volt. Aztán hála Istennek abbahagyta.

2011. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Állandóan a kanapén ugrál, pedig utálom (és veszélyes is itt nálunk, mert mellette van egy bazinagy terrárium, nem lenne jó, ha beleesne)
2011. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Összefirkálta a frissen festett falat...
2011. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ma elkezdte törölgetni a fotókat a telefonomból.....
2011. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Az én 2,5 évesem 3 hete sütötte ki a telefonom a mikróban.Kimentem a garázsba krumpliért az egész nem volt több 2-3 percnél, aztán mikor bejöttem már sírva szaladt a konyhából kifele. A mikró ajtót nyitva szoktuk hagyni úgyhogy oda tolt egy széket a telefon meg éppen a mikró alatt volt a konyha pulton, gondolom valahogy beledobta(mert dobnia kellett mindenképp mert annyira nem ér fel magasra még székről sem) aztán bevághatta a mikró ajtót és csak a start gombot(ahoz is erősen kell nyújtózkodnia,hogy elérje még a székről is, azóta már direkt kipróbáltuk,hogyan tudta vajon elérni) kellett nyomnia és már indult is. Egyébként azóta sem tudom ,hogy tudta mindezt ilyen gyorsan véghez vinni. De már mindegy is csak annak örülök,hogy nem történt nagyobb baj, csak a telefon lett oda az meg pótolható.
2011. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
talán a fal összefirkálása.de én arra se voltam mérges,csak morcos.de egyszer kiszaladt az útra,pedig nem lett volna szabad és eddig se tette sose.na ekkor mérges voltam nagyon mert ez bizony az életébe is kerülhet,bármit megtudok venni ha eltör vagy tönkretesz valamit de őt nem.belehalnék.
2011. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Húú...sorolhatnám, mert kb 1 hónapja mindent elkövet , hogy kikészítsen. De a legnagyobb rosszaság? Hát talán ami a legrosszabbul esett.

Nem vagyunk jómódúak, gazdagok. Tönkrement a tv-nk, fél évig tv nélkül voltunk, míg végre rászántuk magunkat h hitelre veszünk egyet. LCD tv akció volt, nem volt drágább, mint a sima tv. Megvettük. De nem tudtuk túl magasra rakni. Felállt a székre, amíg kimentem a tűzre fát dobni és összevissza firkálta zsírkrétával. Sajnos foltos maradt, jól belenyomta. Hát ezen kiakadtam.

2011. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mikor átszalad az úton direkt,na nem kell mondanom milyen mérges vagyok,általában megfogja a kezem,de mikor bedilizik,átszalad előttem,én meg leordítom a fejét,nagyon elszállok ilyenkor...
2011. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utsó vagyok,meg amikor húsklpf?olóval a konyhaszekrény egy részét beütögette,plusz az étkezőszék oldalát szétverte vele,azóta megcsinálták de sírtam,mint hogy megüssem,ezt el is felejtette azóta:) már nem csinálja..
2011. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!