Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt az a legnagyobb...

Mi volt az a legnagyobb "rosszasága" 3 év körüli gyermekednek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mi volt a legdurvább dolog, csínytevés, amit tett, amin Ti is kiakadtatok?

Előre is köszönöm!


2011. dec. 15. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
összefirkálta a falat :)
2011. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most hogy végig gondolom nem is tudnék írni semmi nagy dolgot.De a 15 hós fiam....Kidobta a 8000ft-os cipő párját a kukába.Ja és a hello kitty legoból a kitty figurát.Ebbe az a szörnyű hogy elvittéék a szemetet mire rájöttünk.Oda a drága cipő és játék.
2011. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Két és fél évesen gyurmát dugott az orrába, pedig már ezerszer megbeszéltük, és már régen nem csinálta. Legalább két cm hosszú volt, amit kiszedtem az orrából.


Nagyon megijedtem.

2011. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor megtanította a kb. 13 hónapos öccsének, hogy miként kell átmászni a fotel háttámláján, és a másik oldalon megérkezni a padlóra. Hiába mondtuk neki, hogy a testvére még pici, és ne tanítson neki ilyeneket, mert ha véletlenül leesik a fotelről fejjel lefelé, akkor komoly baja eshet. Ennek ellenére ha kiléptem a szobából 1-2 percre, többször is arra mentem vissza, hogy az öccsét túszakolja fel a fotel tetejére. Úgyhogy inkább odatoltuk a fotelt a kanapé elé, hogyha a nagynak mégis sikerül kiviteleznie a tervét, akkor a pici legalább a puha kanapéra essen. Azóta már eltelt egy év, de ha a fotelon akarnak átmászkálni, előtte mindig gondosan odatolják a kanapéhoz:)
2012. jan. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na ez nagyon jó volt.

Vettünk egy új ülőgarnitúrát. Vajszínű, bőrt. Az anyósomtól hónapokig hallgattam, minek 3 gyerek mellé vajszínű. No egyszer megjelent rajta egy gomba tollal jól belevésve (ez volt a jele). Mondtam neki, hogy ejnye bejnye. Pár nap és egy kis autó virított a gomba mellett. Megint mondtam, hogy a kutya fáját. Erre néhány nap és lett még egy kocsi. Megkérdeztem a fiam, hogyan került ide. Következő válaszok: - Biztos Adél volt. (Adélka akkor 7 hónapos volt). Látta, hogy nem hiszem. Ekkor: a bácsik rajzolták rá, akik hozták fel a lakásba vagy egyszerűen így gyártják. Hát alig bírtam ki röhögés nélkül. Kimentem a konyhába nevetni. Visszamentem és szépen elmagyaráztam neki, hogy tényleg nem szabad. Most 10 éves de a gomba, a két kocsi még minidig ott van a kanapén, bár kicsit halványabb. Mindig jól esik ránézni és mindig eszembe jut ez a kis csalafintaság.

2012. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!