Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiúnak aki 96 cm...

3 éves kisfiúnak aki 96 cm körül van, milyen konyhát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
ami kényelmes is neki meg esetleg hangokat is ad ki,és persze nem aranyárban,van még valahol ilyen? lehetőleg neten,mert itt Debrecen környéke,nincs sok minden,cora,tesco,müller,metro...csakilyenek,köszönöm!
2011. dec. 15. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

A konyha lányoknak való! Dömpert vegyél neki, autót, pisztolyt, kardot, labdát, gyurmát. hintalovat, biciklit, búgócsigát!

Még ha kér is, ne vegyél konyhát!

2011. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

első te egy elég korlátolt ember vagy.nem ettől fog kialakulni a nemi identitása egy gyereknek.lányok is játszanak fiú játékokkal,akkor ők most leszbik lesznek vagy mi?

én is konyhát veszek a fiamnak karácsonyra.a legtöbb mesterszakács egyébként férfi és annyi homosexuális belőle,mint más foglalkozási ágakban

2011. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok korlátolt, de az oviban egy senki vagy, ha csak konyhát kaptál
2011. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát nem ilyen válaszokra számítottam,a 2. kivétel.

Első: te meghibbantál??? miért kérne bármit is a fiam?! ő nem kér,nem akar,én szeretnék neki örömet okozni!egyébként a bicikli kivételével van mindene,amit felsoroltál,azt majd tavasszal kap,és nem kér!Szeret nagyon főzni velem,ezért gondoltam hogy kap egy konyhát,ezen kívül lesz más ajándéka is.

2011. dec. 15. 20:14
 5/16 A kérdező kommentje:
ja,és pisztolyt meg kardot amúgy sem vennék neki,,ezt kifelejtettem!
2011. dec. 15. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5 éves és a bölcsiben szinte állandóan a játékkonyha részen tevékenykedik.Imádja.Így ő is konyhát kap karácsonyra, már egyedileg készített konyhát.Én először ezt szerettem volna neki megvenni de sajnos nem tudok ennyi pénzt kiadni érte.


[link]

2011. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

20:56-os válaszoló voltam.


Mi debreceniek vagyunk,és én a tulliból rendeltem a fiamnak játékot karácsonyra, meg a régióba vettem még pár dolgot.

2011. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ezt én is néztem,köszi
2011. dec. 15. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Bocs,hogy nem tudok a kérdésedre válaszolni.Mi is debrecen környékiek vagyunk , én sem találtam olyan konyhát ami jó árban is lett volna és megfelelő is lett volna.Az én kisfiam 85 cm magas, végül az apukája készített neki egy konyhát fából 50 cm magasat, körülbelül ez az ami most magasságban jó neki, később meg lehet szerelni rá lábat(konyhaszekrényhez való műanyag lábaknak 90 ft darabja) és akkor magasabb lesz a konyha.Maradék bútorlapokat szereztünk ismerős asztalostól(úgyhogy ez ingyen volt). Néhány fogót , gombot meg ilyesmiket vettünk rá , az egész kijött 2000 Ft-ból.Meg persze apa ideje és munkája.

Tudom, hogy már elég közel a karácsony, de ti nem tudnátok valami ilyesmi megoldást?

2011. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak üzenem, hogy amiért egy ksifiú szeret konyhával játszani attól még nincs vele gond, hiszen a felnőtt férfiak közt is vannak szakácsok, és az oviban is szeretnek főzőcskézni a kisfiúk is. Autónk , dömperünk, parkolóházunk, kismotorunk, biciklink, meg pedig már épp elég van.
2011. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!