Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok karácsonyra...

Ajánlanátok karácsonyra játékot 21 hónapos mozgékony kisfiúnak?

Figyelt kérdés

[link]

erre gondoltam, de bizonytalan vagyok


2011. dec. 3. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez, amit kinéztél, már igencsak nem neki való. Illetve nem egyértelmű számomra a kérdésedből (az alapján inkább a mozgásigény levezetésére gondolnék), hogy nagy mozgást szeretnél fejleszteni vagy egy helyben ülős, figyelmet lekötő játékot keresel (a belinkelt inkább egy helyben ülős, kézügyesség azaz finom motorika fejlesztő, csak kisebbeknek való)

Kézügyesség fejlesztésére gondoltál, akkor:

- a gyurmát tudom ajánlani, de nem gyurmázókészlet (maximum sodrófa, állatfigurás és egyéb kiszúró).

[link]

- kis darabszámú, fából készült puzzlet vagy puzzoot

[link]

[link]

- duplot,

- tüskejátékot

[link]

Ha nagy mozgásos játékra gondoltál, akkor egyértelműen hintaló, trambulin, kismotor.

2011. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam is pont 21 hónapos és ő is mozgékony. Igazából muszáj elvinni sétálni mert igényli és sajnálom is egész nap a szobába. De ha otthon vagyunk igyekszem lefoglalni. Ő nagyon szereti az autókat. Leginkább ezekkel játszik. Ezeket vettük neki karácsonyra:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, arra gondoltam, hogy nagyon mozgékony, és nem egy megülős. elvetettem azt a játékot, és egy WOW kukásautót rendeltem. köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!