Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan gyerek az...

Létezik olyan gyerek az enyémen kívül aki még 15 hónapos korában nem megy?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy létezik. Az enyém 15 hósan indult el. Előtte kézenfogva ment ugyan,de nem nagyon vezetgettem. Hagytam hagy jőjjön rá magától. Sokat hintáztunk, ez fejleszti az egyensújt. Lehet plédben is görgetni, hintáztatni, az is nagyon jó. Majd rájön, ne izgulj! Ja, és a babakocsi tologatás is jó- ő tolja.
2009. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi: egyensúlyt!

Amúgy én is aggódtam akkoriban, pedig mostmár nevetek magamon emiatt.

2009. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy érted, hogy plédben görgetni? hogy kell csinálni?
2009. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Betekered a plédbe a gyereket, aki fekszik, mintha palacsinta töltelék lenne. Ezután meghúzod a pléd szélét és kigörgeted. Persze franciaágyon vagy olyan helyen, ahol nem üti meg magát. És az sem árt ha a gyerkőc is beleegyezik.
2009. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy het mulva leszunk 15 honaposak es meg csak egy ket lepest tett meg magatol, en is mar aggodom mert semmi jele hogy erdekelne a jaras.:)
2009. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 15 hónapos kora után pár nappal tette meg első bizonytalan lépéseit! Most 18 hónapos múlt és szalad illetve már tud hátafelé is menni (ezzel szórakozik, mondja is hogy előre-hátra)! Ha mászik és már pár hónapja mindenhol állásba húzza magát, akkor már szerintem hetek kérdése a dolog! Utána meg mad bírd elkapni!
2009. máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szomszédom kisfia sem megy még (egyedül), és ő is 15 hónapos. Szóval létezik. Ha csak nem te vagy a szomszédom :) Nyugalom, majd elindul. Az én fiam meg 18 hónapos és még nem mond érthető szavakat, csak annyit, hogy bumm meg alig érthetően hogy anya és hogy hamm. A többi ennyi idős meg már csacsog, hát ez van :) Nem egyformák.
2009. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató szavakat. Nem hinném, nekem kislányom van. Igen igazad van, kislányom már minden szót mond szinte, már nem is tudom írni:)
2009. máj. 19. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!