Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődékben hány gyerek...

A bölcsődékben hány gyerek jut egy gondozónőre?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy mint az oviban. Ami elég durva, szerintem. Hogy tud ellátni/figyelni egy ember 15 gyerekre?
2011. nov. 30. 20:15
1 2
 11/11 GP_Eszter válasza:
Nem, nem ücsörög egész nap, biztos örülne, ha tehetné. Van dolga bőven (ételes kocsi, étkezések előkészítése, szobák, pavilon tisztántartása, ha hiányzik technikais kolléganő, helyettesít, stb...), és emellett, ahogy írtam is, felügyeli a gyerekeket, és játszik is velük, ha éppen segítségre van szükségünk, és persze egy-egy ruhát átcserél a gyerekeken, ha úgy van, de nálunk ha egy vezető, vagy szaktanácsadó, vagy bármilyen megfigyelő meglátná, hogy a technikais mondjuk eteti a gyerekeket, hát abból lenne ribillió rendesen. Extrém esetben persze(pl. ha egy gondozónő egyedül maradna két szobára, bár ilyen elméletben nem fordulhat elő) segít, de alapesetben nem vesz részt a "gondozási" feladatokban.
2012. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!