Ti befogadnátok?

Figyelt kérdés

Van egy egyéves kisfiam. Teljesen állatbolond. Pár hónapos kora óta bolondul a kutyákért, cicákért. Meglepően ügyesen is tudja őket simogatni...

Egy ismerősöm most megmentett egy 6 éves, eddig kizárólag lakásban tartott cicát az altatás elől, és most sürgősen gazdi kellene neki, mert nála nem maradhat tovább. A cica nagyon nyugodt, barátságos... Természetesen csak oltás, féreghajtás után.

Annyira sajnálom szegény cicát.


2011. nov. 24. 07:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Persze, ha kedves.
2011. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 krisztivan ***** válasza:
Befogadnám!Van itthon cicánk és van egy 15 hós fiunk.Alom rendben,oltások rendben,porszívózni lehet többet kell.Az éjszakai randalírozásról pedig szép szóval és szeretettel le lehet szoktatni.Tapasztalat.Nálam alszik a macsek a takaróm sarkán és igaz Ő már 14 éves így hozzá van szokva az életstílusunkhoz.Itthon tudjuk hagyni akár 2 hétre is,hiszen valakit megkérek hogy jöjjön adjon neki enni-inni és az almot is takarítsa(nálunk mindenki szereti az állatokat,így ez sem gond)simogassa kicsit.Nincs probléma belőle.De mint írtam Ő már 14 éves,ezzel azt akarom a tudomásodra hozni hogy nagyon sokáig fog még veletek lakni!Jó cicázást:-)
2011. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kutyapárti vagyok, nem macskapárti, ezt most jegyzem meg. DE: befogadnám a cicát. Viszont ennyi idős kutyát tuti nem fogadnék be. A kutya teljesen más, mint a macska, nem tudhatod, hogyan bántak vele, egy félresikerült nevelés miatt nagyon kiszámíthatatlan lehet. A macska csak egy macska, nem oszt és nem szoroz.
2011. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolsóval vitatkoznék, karmol már meg engem macska úgy, hogy 6 hónapig ott volt a heg
2011. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 krisztivan ***** válasza:
12.válaszoló vagyok.Nem baj ha kutya párti vagy de egy rossz kezekben felnövő macska is legalább olyan mint egy kutya.Harap,mar ,mindent szétkarmol,megtámad ,szanaszét pisil és kakil.Csak a kutya akkor is szereti a gazdit ha az összeveri míg a macska hadat üzen inkább.:-)
2011. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Majd megirod hogy dontottel? Koszonettel a valaszolok (tanacsadok) neveben. :)
2011. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fogadjátok be!A gyereknek is jó lesz, ha állat mellett nőhet fel!

A macska nem büdös, a macska wc szintén nem büdös, ha tisztán van tartva, és a macska tiszta állat:)

2011. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Most valaki jelentkezett a cicáért, hogy lehetséges hogy befogadja (szülői beleegyezésre vár). Ha mégis meghiúsul, akkor sok szeretettel várjuk mi a cicát.

Megfelelő orvosi ellenőrzés és takarítás alomtisztítás mellett szerintem nem lehet gond. Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)

2011. nov. 25. 07:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!