Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehetne több türelmem...

Hogyan lehetne több türelmem a gyerekemhez? Segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél éves kisfiam,egyedül nevelem,az édesapja sajnos meghalt.Nagyon hisztis,akaratos,és egyáltalán semmiben nem fogad szót.És nekem fogytán a türelmem,de már a józan eszem is.Van olyan,hogy odacsapok neki.Ez miatt bűntudatom,és lelkiismeretfurdalásom van.Félek,hogy esetleg a későbbiekben ez majd sérülést okoz neki a lelkében.Rosszul vagyok magamtól,hogy ilyet csinálok,de olyan hirtelen felkapom a vizet és már oda is csaptam neki.Nem tudom mit tehetnék,hogyan változtassak.
2011. nov. 6. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichologus vagy szolj nagymamának vigyék el pár napra amig kipihened magad egy kicsit.Szerintem kimerültél.Légy türelmesebb és akkor ő is az lesz veled:)).De én azt javaslom kérj segitséget!!
2011. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szégyen ide vagy oda, de én pl. Sedativ PC-t szedek :) Nagyon jó és sokkal több türelmem van 2,5 éves kisfiamhoz. Próbáld ki.
2011. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, én is egyedül nevelem a kisfiam, bár még csak 19 hónapos. Nagyon nehéz, mert nincsen lehetőség arra sem, hogy elmenjen az ember zuhanyozni, ha éppen nem hajlandó a gyerek aludni, és mellette kell lenni. Vagy leugorj a sarokra egy tejfölért egyedül. Nálunk az elalvással vannak nagy gondok, nekem is nagyon hamar elgurul a gyógyszerem, én sajnos ordítozom hamar...pedig próbálom visszafogni magam, h ne kiabáljak. Mostanában azért sikerül visszafogni magam. Szerintem egy kis kikapcsolódás jót tenne, de csak ideig-óráig megoldás. A hozzáállásodon kellene változtatni. Nekem is ez segített, kizártam mindent, és nyugodt akartam maradni, aki hisztire nem hisztivel válaszol. És bejött. És olyan büszke vagyok magamra, mikor ő is hamar megnyugszik, és tovább lépünk a problémán. Ha nem megy magadtól, kérj segítséget, akár a családsegítőben egy beszélgetés erejéig, vagy a nagyszülőktől. Nem tudom hova valósi vagy, de itt Veszprémben sok lehetőség van, vagy akár a védőnőtől is lehetne az irányú információt kérni.
2011. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Először is fogadd őszinte részvétem. :( Ez borzasztó, hogy elvesztetted férjed, nagyon sajnálom! :(

Tudom, hogy rettentő nehéz egyedül nevelni Gyermeket, de valahogy próbáld ezt orvosolni, mert a későbbiekben a Gyermek lelkivilága fog "összeomlani", ugye ezt nem szeretnéd? Bevallom, és tudom, hogy nem tehetek róla, de sajnos depressziós voltam 1 évig, mert én nem készültem fel teljesen az anyaságra, ugyanakkor nagyon sok újságot, könyvet olvastam a terhességem alatt, amiből nagyon sokat tanultam. Viszont, ha úgy érzem, akkor én MagneB6-ot szoktam szedni, van amikor egyszerre kettőt, de nálam hatásos,és segít,így akkor "takarék" üzemmódban vagyok. Van amikor nekem is vannak rossz napjaim, de semmi esetre sem a kisfiamon szeretném letölteni a gondokat. Próbáld ki, nem olyan drága, de mégis jobb, mint más nyugtató szerek. Neked fel a fejjel, ehhez kívánok nagyon sok bátorítót, erőt, és jó egészséget, kisfiadat szeresd, mozduljatok ki sűrűbben emberek közé, nagyszülőket is ha teheted vond be, kérj bátran segítséget Tőlük! Győzd le a negatív hatásokat! Szia! Vigyázz Magatokra! Sz.

2011. nov. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én orbáncfű teát szoktam inni, mikor már öklömnyi gombóc van a torkomban a nyomortól
2011. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sedatifot szedek néha! Reggel érzem, hogy feszültebb vagyok és a gyerekek is bal lábbal keltek, akkor sokat segít!
2011. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7:18-as válaszoló vagyok. Még annyit, hogy Citromfűlevél teát is iszom, naponta 1-et és délelőtt, mert este megfájdul tőle a gyomrom. :S Nálam az is hatásos, és akkor nem kell a MagneB6. Azt csak akkor szedek, amikor már úgy érzem, nem elég a tea, de szerencsére ritkán fordul elő.
2011. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!