Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás egyéveskének mit...

Ekcémás egyéveskének mit adhatok enni és én mit egyek 8 (anyatejezik még sokat)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen kerülni kell a tartósítószeres dolgokat a b abának. pl konzverv gyümölcsök, ilyesmik. Tejtermékeket is hanyagolni kell, amennyire tudod. Elvileg neked is hasonlóan kell táplálkoznod, bár az anyatejen keresztül a tejallergia nem annyira fog kijönni, legalábbis nekem a doki ezt mondta annak idején. Nálunk egyébként az ekcémás kiütést az öblítő hozta elő. mi HA-s tejpépet és tápszert eszünk, bár még csak 8 hós a gyerkőc. Semmi olyan kaját nem adok neki, amiben tejszármazék,illetve glutén van. csak prebiotikus bébikajákat veszek meg neki. már nem szoptatok, így abban kevésbé tudok segíteni, hogy te miket ehetsz és miket nem!
2009. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van probiotikus üveges babaétel is? El kell utazzunk és ott sajnos nem tudok főzni neki és sok foga sincs még ( 1 van), így pépesíteni is kell neki.

2009. ápr. 30. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ekcémát egy csomó dolog kiválthatja ezt látatlanban nem lehet megmondani. Sőt a bőrgyógyász azt mondta mikor a fiamat vittem, h az esetek max 30%ban derül ki. Voltatok már orvosnál? Teljesen fölösleges kihagynod valamit az étkezésből ha nem vagy biztos benne h attól ekcémás.
2009. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a bébikajáknál igazából arra érdemes figyelni, hogy milyen összetevője van. a tejszármazékos dolgok nem jók, és a glutén sem. én ezeket igyekszem kerülni a gyerkőcnél. aztán ki tudja, lehet teljesen mástól van, és feleslegesen csinálom:-( amúgy első válaszoló vagyok!
2009. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!