Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2,5 évese is ilyen rigolyá...

Más 2,5 évese is ilyen rigolyás? Vagy ez valamire utal? (Auztizmus? )

Figyelt kérdés
Ha egy morzsa is van az etetőszékben nem ül bele,multkor elszakadt egy darabon,megragasztottam,le kellett szednem a ragasztót mert addig visitott hogy az nem olyan volt előtte. Ha kakil mindig ugyanott áll,és nekem a divány egy bizonyos részén ugyanott kell ülnöm,az sem mindegy milyen pózban. Ha egy összetört autot lát,vagy valamit ami nem ugy van mint ahogy lennie kell,jajjgatásba kezd.Meg még sok ilyesmi van.
2011. szept. 14. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,az én majdnem 3 (okt.végi)éves fiam is hasonló dolgokkal "akaszt ki".pl a kanapén megvan a "jó" hely,ahol ő ül,és mindenkinek meg van a helye.az asztalnál is.ha a takarót nem úgy terítem le neki,hiszti van....újabban a szlogen:apával ketten.

ő 19hónapos volt,mikor megszületett az öccse.Akkor mondta ki először hogy anya.kb 2,5éves kora óta beszél mondatokban.Nyáron már egy pár soros mondókát megtanult.

Abszolút nem gondolom,hogy autista,inkább azt hogy hihetetlenül akaratos,és biztonságot nyújt neki a megszokás.

2011. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen,lehet szivatnak:-) Én is eléggé merev lettem amióta két ilyen pici gyerekem van.Kicsim a vele egykoruakkal elég bátrotalan,szótlan a picit nagyobb gyerekek felé el kezd ő is nyitni ha ok kozelednek hozzá. Az apjuk pedig egy kész Monk,(bár a mostanában főleg a gyerekek előtt már nem olyan rigolyás)..sőt továbbmegyek apuka,szerintem enyhén autista(netán Asperger?)Neki viszont tényleg rengeteg tünete van nem birja a tömeget,meg ugy általában az embereket,nem szereti ha hozzáérnek,nem birja sokáig senkivel tartani a szemkontaktust,pocsék egyensulyérzék,pocsék bélrendszer,pocsék eq,iq az 160 körül,meg még ezer dolog.
2011. szept. 14. 12:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!