Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, kihez forduljak...

Mit csináljak, kihez forduljak a kislányom ügyében?

Figyelt kérdés

6-án volt 2 éves a kislányom 2 hét múlva kezdi a bölcsit. Jól fejlett egy kis fercses beszédes kis matróna, 2 hónapja szobatiszta napközben és éjszaka is.

A pelus levétel után folyamatosn a bugyiját markolászta de ez elmúlt.


Viszont ami nem múlt el a következő:

lefekszik hasra a kezét a nunijához teszi bugyin nadrágon keresztül, s nyomkodja.!!!!!!!!!4


Engem a sírba tesz hakérdezem miért teszi nem mond semmit.


nem tudom kihez forduljak ezzel, egy kicsit szégyellem nem értem hogyan alakult ez így ki?


Fogalmam sincs mit fog csinálni a bölcsiben, már előre látom hogy a föld alá fogok süllyedni.


DE MIT TEGYEK?????????


köszönöm aki válaszol.


üdv


Erzsike


2011. szept. 12. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja, az enyem ket es fel eves.
2011. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amíg más előtt nem fogdossa a punciját, ne csinálj semmit. Ez teljesen természetes és normális dolog! Ha más előtt csinálja, akkor mondd el neki szépen amikor kettesben vagytok, hogy csak akkor illik a punciját simogatni ha egyedül van.
2011. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!