Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, hogy nagy-e a baj,...

Nem tudom, hogy nagy-e a baj, de az előbb halásztam ki az egyéves kislányom szájából egy félig szétmállott döglött legyet. Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ezek a dögök mindenféle betegségeket terjesztenek.
2011. jan. 12. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nem vagy semmi. :D

nem lesz semmi baja.

2011. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell ezért orvoshoz fordulni, majd meglátod miket fog még megenni! És amiket eddig már megevett csak nem vetted észre! Komolyan nem kell, nem lesz semmi baja, ennyi kis baci kellett neki, különben mitől alakul ki az immunrendszere?
2011. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni, csak megijedtem, mert én vigyázok rá, és a feleségem kinyír, ha valami baja lesz a gyereknek.
2011. jan. 12. 18:57
 4/19 anonim ***** válasza:
akkor jobb, ha nem mondod el neki. :D
2011. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, de ez komoly kérdés??

Az én lányom kóstolta már meg az újságot, golyós dezodort, sudokrémet.

2011. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ott voltunk mellette egy csomóan, és igen jobb, ha nem mondod el neki! :)
2011. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nekem sem szokta a férjem elmondani miket eszik meg a lányunk, mikor ő vigyáz rá!Sokszor találtam ezt-azt a pelusban utána :)

De tudom ahogy a játszón eleinte velem is ette a levelet, nekem is idő kellett megtanulni, hogy ha beszélgetek is akkor is a száját lessem!Apának is bele kellett jönnie!

Hidd el ezek után Te is csak jobban fogod figyelni!

De semmi baja nem lesz! :)

2011. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így utólag belátom, egy kicsit talán túlreagáltam a dolgot :)
2011. jan. 12. 19:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi túkszaros szilván ettünk anno a nagymamám udvarán. Igaz nem egy évesen, de nálatok is lesz még hasonló. :D
2011. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
undibb leszek:) én annó leszedtem magamról a pelust és a számba tömtem a tartalmát:) ettem niveát is:) anyum tudtommal szinték túszart vagy nyúlbogyót:)
2011. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!