Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, hogy nagy-e a baj,...

Nem tudom, hogy nagy-e a baj, de az előbb halásztam ki az egyéves kislányom szájából egy félig szétmállott döglött legyet. Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ezek a dögök mindenféle betegségeket terjesztenek.
2011. jan. 12. 18:45
1 2
 11/19 Nigra ***** válasza:
a mi lányunk katicát tömött be, nálunk is férjem halászta ki, mondjuk ott voltam én is...másfél napig röhögtem XD mondjuk nekem apa el szokta mondani miket pakol be a gyerek a szájába. volt már hungarocel (nemes egyszerűséggel leharapta a tömbből a nagyiéknál) cement anyóséknál úgyh ne izgulj nem lesz baj
2011. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Légy? Nálunk ősz óta nincs. Biztos az volt? Lehet, hogy csótány, nem?????
2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nálunk a Karácsonyfa körül is röpködött légy, nem fogytak ki teljesen télire. Biztosan az volt, egy elég termetes példány.
2011. jan. 12. 20:41
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is vánszorgott egy nagy légy a heverőn tegnap,de megszívta!Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam csak bizonygattam,hogy van légy ilyenkor is...:):)
2011. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha sikerül belinkelnem, olvasd el, megéri, megnyugszol a válaszoktól.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Az enyém evett már hagymahéjat, katicabogarat,homokot természetesen, amikről tudok. És egy halom undorító dologba belenyúlt már, ami után szopogatta az ujját, szerintem az majdnem ugyanaz.

2011. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Kersztlányom a francia konyhára bukik, ő csigát evett 1,5 évesen.

Egyébként a lányom pelusában is volt valami félig emésztetlen szárnyas mászó korában.

Egyiknek sem lett semmi baja.

2011. jan. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, lesz ez még cifrább is

Ismerős ikerlányok egyik tagja nyáron egy kukacot harapott félbe és a testvérének adta, mondván mindenen meg kell osztozniuk. :))))

2011. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Már megnyugodtam. Azóta kiderült, hogy a lányommár ennél cifrább dolgokat is a szájába tömött:)
2011. jan. 13. 14:37
 19/19 anonim ***** válasza:
elég régi kérdés de én egy évesen megettem egy legyet.:)
2013. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!